mixcurrency

AOA валутен калкулатор - Анголска кванза конвертор на валути

 
Анголска кванза Анголска кванза (AOA)
Kz
Анголска кванза
 
AOA -> AED - Дирхам на ОАЕ (Арабски дирхам) Дирхам на ОАЕ (Арабски дирхам)
د.إ 0.011871994104566
Анголска кванза
 
AOA -> AFN - Афганистански афган Афганистански афган
؋ 0.24524389770906
Анголска кванза
 
AOA -> ALL - Албански лек Албански лек
L 0.35165744427781
Анголска кванза
 
AOA -> AMD - Арменски драм Арменски драм
֏ 1.564869162745
Анголска кванза
 
AOA -> ANG - Нидерландски гулден Нидерландски гулден
ƒ 0.0057200574029063
Анголска кванза
 
Анголска кванза (AOA)
Kz 1
Анголска кванза
 
AOA -> ARS - Аржентинско песо Аржентинско песо
$ 0.12147696126597
Анголска кванза
 
AOA -> AUD - Австралийски долар Австралийски долар
A$ 0.0044707684749444
Анголска кванза
 
AOA -> AWG - Арубски флорин Арубски флорин
Afl. 0.0058178621295961
Анголска кванза
 
AOA -> AZN - Азербайджански манат Азербайджански манат
₼ 0.0055027279309097
Анголска кванза
 
AOA -> BAM - Босненска конвертируема марка Босненска конвертируема марка
KM 0.0055604217303615
Анголска кванза
 
AOA -> BBD - Барбадоски долар Барбадоски долар
Bds$ 0.0064642912551068
Анголска кванза
 
AOA -> BDT - Бангладешка така Бангладешка така
৳ 0.27033439778663
Анголска кванза
 
AOA -> BGN - Български лев​ Български лев​
лв 0.0055603247659927
Анголска кванза
 
AOA -> BHD - Бахрейнски динар​ Бахрейнски динар​
BD 0.0012183960800538
Анголска кванза
 
AOA -> BIF - Бурундински франк Бурундински франк
FBu 5.7555140404406
Анголска кванза
 
AOA -> BMD - Бермудски долар Бермудски долар
BD$ 0.0032321456275534
Анголска кванза
 
AOA -> BND - Брунейски долар Брунейски долар
B$ 0.0044261002223716
Анголска кванза
 
AOA -> BOB - Боливийско боливиано Боливийско боливиано
Bs. 0.022267544086466
Анголска кванза
 
AOA -> BRL - Бразилски реал Бразилски реал
R$ 0.012460018358587
Анголска кванза
 
AOA -> BSD - Бахамски долар Бахамски долар
B$ 0.0032321456275534
Анголска кванза
 
AOA -> BTN - Бутански нгултрум Бутански нгултрум
Nu. 0.23199597921084
Анголска кванза
 
AOA -> BWP - Ботсванска пула Ботсванска пула
P 0.034614663598283
Анголска кванза
 
AOA -> BYN - Беларуска рубла Беларуска рубла
Br 0.006846492475565
Анголска кванза
 
AOA -> BZD - Белизки долар Белизки долар
BZ$ 0.0064956430676941
Анголска кванза
 
AOA -> CAD - Канадски долар Канадски долар
Can$ 0.0043166274499664
Анголска кванза
 
AOA -> CDF - Конгоански франк Конгоански франк
FC 5.2978745410353
Анголска кванза
 
AOA -> CHF - Швейцарски франк Швейцарски франк
SFr 0.0032123681284584
Анголска кванза
 
AOA -> CLP - Чилийско песо Чилийско песо
CLP$ 2.1917308786265
Анголска кванза
 
AOA -> CNY - Китайски юан Китайски юан
元 0.02221162796711
Анголска кванза
 
AOA -> COP - Колумбийско песо Колумбийско песо
COL$ 10.270401303201
Анголска кванза
 
AOA -> CRC - Костарикански колон Костарикански колон
₡ 1.9256509541294
Анголска кванза
 
AOA -> CUC - Кубинско конвертируемо песо Кубинско конвертируемо песо
CUC$ 0.0032321456275534
Анголска кванза
 
AOA -> CUP - Кубинско песо Кубинско песо
CUP$ 0.0832277499095
Анголска кванза
 
AOA -> CVE - Кабоверденско ескудо Кабоверденско ескудо
Esc 0.31448776956095
Анголска кванза
 
AOA -> CZK - Чешка крона Чешка крона
Kč 0.073514829084139
Анголска кванза
 
AOA -> DJF - Джибутски франк Джибутски франк
Fdj 0.57548352898588
Анголска кванза
 
AOA -> DKK - Датска крона Датска крона
kr. 0.021226179086725
Анголска кванза
 
AOA -> DOP - Доминиканско песо Доминиканско песо
RD$ 0.16215836220717
Анголска кванза
 
AOA -> DZD - Алжирски динар Алжирски динар
DA 0.38365568599059
Анголска кванза
 
AOA -> EGP - Египетска лира Египетска лира
E£ 0.057901303201117
Анголска кванза
 
AOA -> ERN - Еритрейска накфа Еритрейска накфа
Nfk 0.048472487976418
Анголска кванза
 
AOA -> ETB - Етиопски бир Етиопски бир
Br 0.090652311630553
Анголска кванза
 
AOA -> EUR - Евро Евро
€ 0.0028435479908983
Анголска кванза
 
AOA -> FJD - Фиджийски долар Фиджийски долар
FJ$ 0.0068290065677199
Анголска кванза
 
AOA -> FKP - Лира на Фолклендските острови Лира на Фолклендските острови
FK£ 0.0025616531778456
Анголска кванза
 
AOA -> GBP - Британска лира Британска лира
£ 0.0025616531778456
Анголска кванза
 
AOA -> GEL - Грузинско лари Грузинско лари
₾ 0.0085813466411543
Анголска кванза
 
AOA -> GHS - Ганайско седи Ганайско седи
GH₵ 0.015758099756943
Анголска кванза
 
AOA -> GIP - Гибралтарска лира Гибралтарска лира
£ 0.0025616531778456
Анголска кванза
 
AOA -> GMD - Гамбийски даласи Гамбийски даласи
D 0.16031442312665
Анголска кванза
 
AOA -> GNF - Гвинейски франк Гвинейски франк
GFr 29.321637275689
Анголска кванза
 
AOA -> GTQ - Гватемалски кетцал Гватемалски кетцал
Q 0.024925789936391
Анголска кванза
 
AOA -> GYD - Гаянски долар Гаянски долар
GY$ 0.67377307751978
Анголска кванза
 
AOA -> HKD - Хонгконгски долар Хонгконгски долар
HK$ 0.025239308062264
Анголска кванза
 
AOA -> HNL - Хондураска лемпира Хондураска лемпира
L 0.078600287014532
Анголска кванза
 
AOA -> HRK - Хърватска куна Хърватска куна
kn 0.021009593008223
Анголска кванза
 
AOA -> HTG - Хаитянски гурд Хаитянски гурд
G 0.2457086802503
Анголска кванза
 
AOA -> HUF - Унгарски форинт Унгарски форинт
Ft 0.91850144800124
Анголска кванза
 
AOA -> IDR - Индонезийска рупия Индонезийска рупия
Rp 46.814074054921
Анголска кванза
 
AOA -> ILS - Израелски шекел Израелски шекел
₪ 0.012115924135078
Анголска кванза
 
AOA -> INR - Индийска рупия Индийска рупия
₹ 0.23134470186689
Анголска кванза
 
AOA -> IQD - Иракски динар Иракски динар
د.ع 3.8453159745565
Анголска кванза
 
AOA -> IRR - Ирански риал Ирански риал
﷼ 136.08949164814
Анголска кванза
 
AOA -> ISK - Исландска крона Исландска крона
Íkr 0.39871748461499
Анголска кванза
 
AOA -> JMD - Ямайски долар Ямайски долар
J$ 0.41269974659978
Анголска кванза
 
AOA -> JOD - Йордански динар Йордански динар
JD 0.0022935402337488
Анголска кванза
 
AOA -> JPY - Японска йена Японска йена
JP¥ 0.36673863577597
Анголска кванза
 
AOA -> KES - Кенийски шилинг Кенийски шилинг
KSh 0.33145006981435
Анголска кванза
 
AOA -> KGS - Киргизстански сом Киргизстански сом
с 0.22205357604592
Анголска кванза
 
AOA -> KHR - Камбоджански риел Камбоджански риел
៛ 12.986825774422
Анголска кванза
 
AOA -> KMF - Коморийски франк Коморийски франк
CF 1.3987142524694
Анголска кванза
 
AOA -> KPW - Севернокорейски вон Севернокорейски вон
₩ 2.9089310647981
Анголска кванза
 
AOA -> KRW - Южнокорейски вон Южнокорейски вон
₩ 3.6286975745979
Анголска кванза
 
AOA -> KWD - Кувейтски динар Кувейтски динар
KD 0.00098338030718312
Анголска кванза
 
AOA -> KYD - Каймански долар Каймански долар
CI$ 0.0026855930340797
Анголска кванза
 
AOA -> KZT - Казахстанско тенге Казахстанско тенге
₸ 1.1929332367999
Анголска кванза
 
AOA -> LAK - Лаоски кип Лаоски кип
₭ 27.575438278947
Анголска кванза
 
AOA -> LBP - Ливанска лира Ливанска лира
ل.ل.‎ 4.8599834514144
Анголска кванза
 
AOA -> LKR - Шриланкска рупия Шриланкска рупия
Rs 0.57820176345865
Анголска кванза
 
AOA -> LRD - Либерийски долар Либерийски долар
L$ 0.50857811449553
Анголска кванза
 
AOA -> LSL - Лесотско лоти Лесотско лоти
M 0.046046762682939
Анголска кванза
 
AOA -> LYD - Либийски динар Либийски динар
LD 0.0045046090396649
Анголска кванза
 
AOA -> MAD - Марокански дирхам Марокански дирхам
DH 0.03070518953302
Анголска кванза
 
AOA -> MDL - Молдовска лея Молдовска лея
L 0.055641386978332
Анголска кванза
 
AOA -> MGA - Малагасийски ариари Малагасийски ариари
Ar 11.333260071366
Анголска кванза
 
AOA -> MKD - Македонски денар Македонски денар
ден 0.17497608212236
Анголска кванза
 
AOA -> MMK - Мианмарски киат Мианмарски киат
K 5.1207529606454
Анголска кванза
 
AOA -> MNT - Монголски тугрик Монголски тугрик
₮ 7.9308773336091
Анголска кванза
 
AOA -> MOP - Макайска патака Макайска патака
MOP$ 0.025946372239748
Анголска кванза
 
AOA -> MRU - Мавританска угия Мавританска угия
UM 0.11765010084294
Анголска кванза
 
AOA -> MUR - Мавританска рупия Мавританска рупия
₨ 0.11134741686921
Анголска кванза
 
AOA -> MVR - Малдивска руфия Малдивска руфия
Rf 0.0499366499457
Анголска кванза
 
AOA -> MWK - Малавийска кауача Малавийска кауача
MK 2.3565218234473
Анголска кванза
 
AOA -> MXN - Мексиканско песо Мексиканско песо
Mex$ 0.065011377152609
Анголска кванза
 
AOA -> MYR - Малайзийски рингит Малайзийски рингит
RM 0.013518546051611
Анголска кванза
 
AOA -> MZN - Мозамбикски метикал Мозамбикски метикал
MT 0.19554319439417
Анголска кванза
 
AOA -> NAD - Намибийски долар Намибийски долар
N$ 0.046047409112065
Анголска кванза
 
AOA -> NGN - Нигерийска найра Нигерийска найра
₦ 1.1746166675286
Анголска кванза
 
AOA -> NIO - Никарагуанска кордоба Никарагуанска кордоба
C$ 0.1045395485339
Анголска кванза
 
AOA -> NOK - Норвежка крона Норвежка крона
kr 0.027715842685008
Анголска кванза
 
AOA -> NPR - Непалска рупия Непалска рупия
रु 0.37117960386823
Анголска кванза
 
AOA -> NZD - Новозеландски долар Новозеландски долар
NZ$ 0.0047100442157522
Анголска кванза
 
AOA -> OMR - Омански риал Омански риал
﷼ 0.0012443825308993
Анголска кванза
 
AOA -> PAB - Панамска балбоа Панамска балбоа
B/. 0.0032321456275534
Анголска кванза
 
AOA -> PEN - Перуански сол Перуански сол
S/ 0.010822968919688
Анголска кванза
 
AOA -> PGK - Папуа-новогвинейска кина Папуа-новогвинейска кина
K 0.010857423592077
Анголска кванза
 
AOA -> PHP - Филипинско песо Филипинско песо
₱ 0.17006095826654
Анголска кванза
 
AOA -> PKR - Пакистанска рупия Пакистанска рупия
₨ 0.45068715416042
Анголска кванза
 
AOA -> PLN - Полска злота Полска злота
zł 0.012205486890417
Анголска кванза
 
AOA -> PYG - Парагвайско гуарани Парагвайско гуарани
₲ 19.14580855355
Анголска кванза
 
AOA -> QAR - Катарски риал Катарски риал
QR 0.011733173449863
Анголска кванза
 
AOA -> RON - Румънска лея Румънска лея
lei 0.013241712778611
Анголска кванза
 
AOA -> RSD - Сръбски динар Сръбски динар
дин 0.33650191343021
Анголска кванза
 
AOA -> RUB - Руска рубла Руска рубла
₽ 0.21446546775612
Анголска кванза
 
AOA -> RWF - Руандийски франк Руандийски франк
FRw 2.8738849097585
Анголска кванза
 
AOA -> SAR - Саудитски риал Саудитски риал
SR 0.012124747892641
Анголска кванза
 
AOA -> SBD - Долар на Соломонови острови Долар на Соломонови острови
SI$ 0.026412964782541
Анголска кванза
 
AOA -> SCR - Сейшелска рупия Сейшелска рупия
SRe 0.044086789574391
Анголска кванза
 
AOA -> SDG - Суданска лира Суданска лира
SD 0.15345548689042
Анголска кванза
 
AOA -> SEK - Шведска крона Шведска крона
kr 0.02934054532761
Анголска кванза
 
AOA -> SGD - Сингапурски долар Сингапурски долар
S$ 0.0044311100480943
Анголска кванза
 
AOA -> SHP - Паунд на остров Света Елена Паунд на остров Света Елена
£ 0.0025616531778456
Анголска кванза
 
AOA -> SLL - Сиералеонско леоне Сиералеонско леоне
Le 27.117701815173
Анголска кванза
 
AOA -> SOS - Сомалийски шилинг Сомалийски шилинг
Sh.So. 1.8642240264777
Анголска кванза
 
AOA -> SRD - Суринамски долар Суринамски долар
$ 0.024105342090293
Анголска кванза
 
AOA -> STN - Добра на Сао Томе и Принсипи Добра на Сао Томе и Принсипи
Db 0.069652738273776
Анголска кванза
 
AOA -> SYP - Сирийска лира Сирийска лира
£S 1.6644354088018
Анголска кванза
 
AOA -> SZL - Свазилендско лилангени Свазилендско лилангени
E 0.046049025184879
Анголска кванза
 
AOA -> THB - Тайландски бат Тайландски бат
฿ 0.10559419765217
Анголска кванза
 
AOA -> TJS - Таджикистански сомони Таджикистански сомони
ЅМ 0.030355988519419
Анголска кванза
 
AOA -> TMT - Туркменистански манат Туркменистански манат
T 0.0113447665098
Анголска кванза
 
AOA -> TND - Тунизийски динар Тунизийски динар
DT 0.0095865439313234
Анголска кванза
 
AOA -> TOP - Тонганска паанга Тонганска паанга
T$ 0.0072838987433418
Анголска кванза
 
AOA -> TRY - Турска лира Турска лира
₺ 0.017287421782076
Анголска кванза
 
AOA -> TTD - Тринидадски долар Тринидадски долар
TT$ 0.021720244867353
Анголска кванза
 
AOA -> TWD - Тайвански долар Тайвански долар
NT$ 0.099605355018876
Анголска кванза
 
AOA -> TZS - Танзанийски шилинг Танзанийски шилинг
TSh 7.4119886745617
Анголска кванза
 
AOA -> UAH - Украинска гривна Украинска гривна
₴ 0.089757007291721
Анголска кванза
 
AOA -> UGX - Угандийски шилинг Угандийски шилинг
USh 11.965209184465
Анголска кванза
 
AOA -> USD - Щатски долар Щатски долар
$ 0.0032321456275534
Анголска кванза
 
AOA -> UYU - Уругвайско песо Уругвайско песо
$ 0.10345419403217
Анголска кванза
 
AOA -> UZS - Узбекистански сум Узбекистански сум
soʻm 26.7797163469
Анголска кванза
 
AOA -> VES - Венецуелски боливар Венецуелски боливар
Bs.S. 0.97648614055955
Анголска кванза
 
AOA -> VND - Виетнамски донг Виетнамски донг
₫ 75.119589388219
Анголска кванза
 
AOA -> VUV - Вануатуанско вату Вануатуанско вату
Vt 0.35842232507628
Анголска кванза
 
AOA -> WST - Самоанска тала Самоанска тала
WS$ 0.0084100752443502
Анголска кванза
 
AOA -> XAF - CFA франк (Централна Африка)
FCFA 1.865245384496
Анголска кванза
 
AOA -> XCD - Източнокарибски долар
$ 0.0087350351657444
Анголска кванза
 
AOA -> XOF - CFA франк (Западна Африка)
CFA 1.865245384496
Анголска кванза
 
AOA -> YER - Йеменски риал Йеменски риал
﷼ 0.80900928272224
Анголска кванза
 
AOA -> ZAR - Южноафрикански ранд Южноафрикански ранд
R 0.04563272482805
Анголска кванза
 
AOA -> ZMW - Замбийска куача Замбийска куача
ZK 0.038558850907586