mixcurrency

KGS валутен калкулатор - Киргизстански сом конвертор на валути

 
Киргизстански сом Киргизстански сом (KGS)
с
Киргизстански сом
 
KGS -> AED - Дирхам на ОАЕ (Арабски дирхам) Дирхам на ОАЕ (Арабски дирхам)
د.إ 0.053464548132795
Киргизстански сом
 
KGS -> AFN - Афганистански афган Афганистански афган
؋ 1.1044357045542
Киргизстански сом
 
KGS -> ALL - Албански лек Албански лек
L 1.5836603514329
Киргизстански сом
 
KGS -> AMD - Арменски драм Арменски драм
֏ 7.0472594524727
Киргизстански сом
 
KGS -> ANG - Нидерландски гулден Нидерландски гулден
ƒ 0.025759807631846
Киргизстански сом
 
KGS -> AOA - Анголска кванза Анголска кванза
Kz 4.5034176787731
Киргизстански сом
 
KGS -> ARS - Аржентинско песо Аржентинско песо
$ 0.54706149492879
Киргизстански сом
 
KGS -> AUD - Австралийски долар Австралийски долар
A$ 0.020133737787766
Киргизстански сом
 
KGS -> AWG - Арубски флорин Арубски флорин
Afl. 0.026200263167088
Киргизстански сом
 
KGS -> AZN - Азербайджански манат Азербайджански манат
₼ 0.024781082245537
Киргизстански сом
 
KGS -> BAM - Босненска конвертируема марка Босненска конвертируема марка
KM 0.025040901521944
Киргизстански сом
 
KGS -> BBD - Барбадоски долар Барбадоски долар
Bds$ 0.029111403518986
Киргизстански сом
 
KGS -> BDT - Бангладешка така Бангладешка така
৳ 1.2174287061728
Киргизстански сом
 
KGS -> BGN - Български лев​ Български лев​
лв 0.025040464850891
Киргизстански сом
 
KGS -> BHD - Бахрейнски динар​ Бахрейнски динар​
BD 0.0054869464466621
Киргизстански сом
 
KGS -> BIF - Бурундински франк Бурундински франк
FBu 25.919483680147
Киргизстански сом
 
KGS -> BMD - Бермудски долар Бермудски долар
BD$ 0.014555701759493
Киргизстански сом
 
KGS -> BND - Брунейски долар Брунейски долар
B$ 0.01993257798945
Киргизстански сом
 
KGS -> BOB - Боливийско боливиано Боливийско боливиано
Bs. 0.10028005170185
Киргизстански сом
 
KGS -> BRL - Бразилски реал Бразилски реал
R$ 0.056112666953899
Киргизстански сом
 
KGS -> BSD - Бахамски долар Бахамски долар
B$ 0.014555701759493
Киргизстански сом
 
KGS -> BTN - Бутански нгултрум Бутански нгултрум
Nu. 1.0447747941824
Киргизстански сом
 
KGS -> BWP - Ботсванска пула Ботсванска пула
P 0.15588428799329
Киргизстански сом
 
KGS -> BYN - Беларуска рубла Беларуска рубла
Br 0.030832615252047
Киргизстански сом
 
KGS -> BZD - Белизки долар Белизки долар
BZ$ 0.029252593826054
Киргизстански сом
 
KGS -> CAD - Канадски долар Канадски долар
Can$ 0.019439576370856
Киргизстански сом
 
KGS -> CDF - Конгоански франк Конгоански франк
FC 23.858541868021
Киргизстански сом
 
KGS -> CHF - Швейцарски франк Швейцарски франк
SFr 0.014466635420427
Киргизстански сом
 
KGS -> CLP - Чилийско песо Чилийско песо
CLP$ 9.8702795859194
Киргизстански сом
 
KGS -> CNY - Китайски юан Китайски юан
元 0.10002823806141
Киргизстански сом
 
KGS -> COP - Колумбийско песо Колумбийско песо
COL$ 46.25190679693
Киргизстански сом
 
KGS -> CRC - Костарикански колон Костарикански колон
₡ 8.6720105499726
Киргизстански сом
 
KGS -> CUC - Кубинско конвертируемо песо Кубинско конвертируемо песо
CUC$ 0.014555701759493
Киргизстански сом
 
KGS -> CUP - Кубинско песо Кубинско песо
CUP$ 0.37480932030695
Киргизстански сом
 
KGS -> CVE - Кабоверденско ескудо Кабоверденско ескудо
Esc 1.4162697811987
Киргизстански сом
 
KGS -> CZK - Чешка крона Чешка крона
Kč 0.3310679809495
Киргизстански сом
 
KGS -> DJF - Джибутски франк Джибутски франк
Fdj 2.5916426982778
Киргизстански сом
 
KGS -> DKK - Датска крона Датска крона
kr. 0.095590350151962
Киргизстански сом
 
KGS -> DOP - Доминиканско песо Доминиканско песо
RD$ 0.73026683512465
Киргизстански сом
 
KGS -> DZD - Алжирски динар Алжирски динар
DA 1.7277617988518
Киргизстански сом
 
KGS -> EGP - Египетска лира Египетска лира
E£ 0.26075375245991
Киргизстански сом
 
KGS -> ERN - Еритрейска накфа Еритрейска накфа
Nfk 0.21829185928712
Киргизстански сом
 
KGS -> ETB - Етиопски бир Етиопски бир
Br 0.40824522281868
Киргизстански сом
 
KGS -> EUR - Евро Евро
€ 0.012805684292651
Киргизстански сом
 
KGS -> FJD - Фиджийски долар Фиджийски долар
FJ$ 0.030753868905528
Киргизстански сом
 
KGS -> FKP - Лира на Фолклендските острови Лира на Фолклендските острови
FK£ 0.011536194207995
Киргизстански сом
 
KGS -> GBP - Британска лира Британска лира
£ 0.011536194207995
Киргизстански сом
 
KGS -> GEL - Грузинско лари Грузинско лари
₾ 0.038645388171455
Киргизстански сом
 
KGS -> GHS - Ганайско седи Ганайско седи
GH₵ 0.070965305029286
Киргизстански сом
 
KGS -> GIP - Гибралтарска лира Гибралтарска лира
£ 0.011536194207995
Киргизстански сом
 
KGS -> GMD - Гамбийски даласи Гамбийски даласи
D 0.72196280727086
Киргизстански сом
 
KGS -> GNF - Гвинейски франк Гвинейски франк
GFr 132.04757967791
Киргизстански сом
 
KGS -> GTQ - Гватемалски кетцал Гватемалски кетцал
Q 0.11225124305693
Киргизстански сом
 
KGS -> GYD - Гаянски долар Гаянски долар
GY$ 3.034281588784
Киргизстански сом
 
KGS -> HKD - Хонгконгски долар Хонгконгски долар
HK$ 0.1136631461276
Киргизстански сом
 
KGS -> HNL - Хондураска лемпира Хондураска лемпира
L 0.35396992209788
Киргизстански сом
 
KGS -> HRK - Хърватска куна Хърватска куна
kn 0.094614972577058
Киргизстански сом
 
KGS -> HTG - Хаитянски гурд Хаитянски гурд
G 1.1065288144672
Киргизстански сом
 
KGS -> HUF - Унгарски форинт Унгарски форинт
Ft 4.1363956589075
Киргизстански сом
 
KGS -> IDR - Индонезийска рупия Индонезийска рупия
Rp 210.82332871432
Киргизстански сом
 
KGS -> ILS - Израелски шекел Израелски шекел
₪ 0.054563066944584
Киргизстански сом
 
KGS -> INR - Индийска рупия Индийска рупия
₹ 1.0418418202778
Киргизстански сом
 
KGS -> IQD - Иракски динар Иракски динар
د.ع 17.317063940287
Киргизстански сом
 
KGS -> IRR - Ирански риал Ирански риал
﷼ 612.86782258346
Киргизстански сом
 
KGS -> ISK - Исландска крона Исландска крона
Íkr 1.7955913690511
Киргизстански сом
 
KGS -> JMD - Ямайски долар Ямайски долар
J$ 1.8585593348627
Киргизстански сом
 
KGS -> JOD - Йордански динар Йордански динар
JD 0.010328769635642
Киргизстански сом
 
KGS -> JPY - Японска йена Японска йена
JP¥ 1.6515772558427
Киргизстански сом
 
KGS -> KES - Кенийски шилинг Кенийски шилинг
KSh 1.4926581040325
Киргизстански сом
 
Киргизстански сом (KGS)
с 1
Киргизстански сом
 
KGS -> KHR - Камбоджански риел Камбоджански риел
៛ 58.485100783679
Киргизстански сом
 
KGS -> KMF - Коморийски франк Коморийски франк
CF 6.2989944921225
Киргизстански сом
 
KGS -> KPW - Севернокорейски вон Севернокорейски вон
₩ 13.100131583544
Киргизстански сом
 
KGS -> KRW - Южнокорейски вон Южнокорейски вон
₩ 16.341540808365
Киргизстански сом
 
KGS -> KWD - Кувейтски динар Кувейтски динар
KD 0.0044285722603258
Киргизстански сом
 
KGS -> KYD - Каймански долар Каймански долар
CI$ 0.012094347147665
Киргизстански сом
 
KGS -> KZT - Казахстанско тенге Казахстанско тенге
₸ 5.3722766282008
Киргизстански сом
 
KGS -> LAK - Лаоски кип Лаоски кип
₭ 124.18371624533
Киргизстански сом
 
KGS -> LBP - Ливанска лира Ливанска лира
ل.ل.‎ 21.886535393644
Киргизстански сом
 
KGS -> LKR - Шриланкска рупия Шриланкска рупия
Rs 2.6038840434575
Киргизстански сом
 
KGS -> LRD - Либерийски долар Либерийски долар
L$ 2.2903396718563
Киргизстански сом
 
KGS -> LSL - Лесотско лоти Лесотско лоти
M 0.20736780511662
Киргизстански сом
 
KGS -> LYD - Либийски динар Либийски динар
LD 0.020286135985188
Киргизстански сом
 
KGS -> MAD - Марокански дирхам Марокански дирхам
DH 0.13827829337308
Киргизстански сом
 
KGS -> MDL - Молдовска лея Молдовска лея
L 0.25057640578968
Киргизстански сом
 
KGS -> MGA - Малагасийски ариари Малагасийски ариари
Ar 51.038403763522
Киргизстански сом
 
KGS -> MKD - Македонски денар Македонски денар
ден 0.78799038159228
Киргизстански сом
 
KGS -> MMK - Мианмарски киат Мианмарски киат
K 23.0608894116
Киргизстански сом
 
KGS -> MNT - Монголски тугрик Монголски тугрик
₮ 35.716053192357
Киргизстански сом
 
KGS -> MOP - Макайска патака Макайска патака
MOP$ 0.11684735144451
Киргизстански сом
 
KGS -> MRU - Мавританска угия Мавританска угия
UM 0.52982754404555
Киргизстански сом
 
KGS -> MUR - Мавританска рупия Мавританска рупия
₨ 0.50144392561454
Киргизстански сом
 
KGS -> MVR - Малдивска руфия Малдивска руфия
Rf 0.22488559218417
Киргизстански сом
 
KGS -> MWK - Малавийска кауача Малавийска кауача
MK 10.612402040127
Киргизстански сом
 
KGS -> MXN - Мексиканско песо Мексиканско песо
Mex$ 0.29277338519045
Киргизстански сом
 
KGS -> MYR - Малайзийски рингит Малайзийски рингит
RM 0.060879659280133
Киргизстански сом
 
KGS -> MZN - Мозамбикски метикал Мозамбикски метикал
MT 0.88061267859846
Киргизстански сом
 
KGS -> NAD - Намибийски долар Намибийски долар
N$ 0.20737071625697
Киргизстански сом
 
KGS -> NGN - Нигерийска найра Нигерийска найра
₦ 5.2897894663298
Киргизстански сом
 
KGS -> NIO - Никарагуанска кордоба Никарагуанска кордоба
C$ 0.47078525099852
Киргизстански сом
 
KGS -> NOK - Норвежка крона Норвежка крона
kr 0.12481601592976
Киргизстански сом
 
KGS -> NPR - Непалска рупия Непалска рупия
रु 1.6715767900602
Киргизстански сом
 
KGS -> NZD - Новозеландски долар Новозеландски долар
NZ$ 0.021211296389022
Киргизстански сом
 
KGS -> OMR - Омански риал Омански риал
﷼ 0.0056039742888084
Киргизстански сом
 
KGS -> PAB - Панамска балбоа Панамска балбоа
B/. 0.014555701759493
Киргизстански сом
 
KGS -> PEN - Перуански сол Перуански сол
S/ 0.048740349569733
Киргизстански сом
 
KGS -> PGK - Папуа-новогвинейска кина Папуа-новогвинейска кина
K 0.04889551335049
Киргизстански сом
 
KGS -> PHP - Филипинско песо Филипинско песо
₱ 0.76585552592662
Киргизстански сом
 
KGS -> PKR - Пакистанска рупия Пакистанска рупия
₨ 2.029632497642
Киргизстански сом
 
KGS -> PLN - Полска злота Полска злота
zł 0.054966405440339
Киргизстански сом
 
KGS -> PYG - Парагвайско гуарани Парагвайско гуарани
₲ 86.221572714464
Киргизстански сом
 
KGS -> QAR - Катарски риал Катарски риал
QR 0.052839380742224
Киргизстански сом
 
KGS -> RON - Румънска лея Румънска лея
lei 0.059632963424433
Киргизстански сом
 
KGS -> RSD - Сръбски динар Сръбски динар
дин 1.5154086658826
Киргизстански сом
 
KGS -> RUB - Руска рубла Руска рубла
₽ 0.96582757897924
Киргизстански сом
 
KGS -> RWF - Руандийски франк Руандийски франк
FRw 12.942304109366
Киргизстански сом
 
KGS -> SAR - Саудитски риал Саудитски риал
SR 0.054602804010387
Киргизстански сом
 
KGS -> SBD - Долар на Соломонови острови Долар на Соломонови острови
SI$ 0.11894861255051
Киргизстански сом
 
KGS -> SCR - Сейшелска рупия Сейшелска рупия
SRe 0.19854122756966
Киргизстански сом
 
KGS -> SDG - Суданска лира Суданска лира
SD 0.69107415256704
Киргизстански сом
 
KGS -> SEK - Шведска крона Шведска крона
kr 0.1321327305332
Киргизстански сом
 
KGS -> SGD - Сингапурски долар Сингапурски долар
S$ 0.019955139327177
Киргизстански сом
 
KGS -> SHP - Паунд на остров Света Елена Паунд на остров Света Елена
£ 0.011536194207995
Киргизстански сом
 
KGS -> SLL - Сиералеонско леоне Сиералеонско леоне
Le 122.12233776215
Киргизстански сом
 
KGS -> SOS - Сомалийски шилинг Сомалийски шилинг
Sh.So. 8.3953794380335
Киргизстански сом
 
KGS -> SRD - Суринамски долар Суринамски долар
$ 0.1085564237223
Киргизстански сом
 
KGS -> STN - Добра на Сао Томе и Принсипи Добра на Сао Томе и Принсипи
Db 0.31367537291708
Киргизстански сом
 
KGS -> SYP - Сирийска лира Сирийска лира
£S 7.4956478451739
Киргизстански сом
 
KGS -> SZL - Свазилендско лилангени Свазилендско лилангени
E 0.20737799410785
Киргизстански сом
 
KGS -> THB - Тайландски бат Тайландски бат
฿ 0.47553477648264
Киргизстански сом
 
KGS -> TJS - Таджикистански сомони Таджикистански сомони
ЅМ 0.13670569535498
Киргизстански сом
 
KGS -> TMT - Туркменистански манат Туркменистански манат
T 0.051090222061786
Киргизстански сом
 
KGS -> TND - Тунизийски динар Тунизийски динар
DT 0.043172211418657
Киргизстански сом
 
KGS -> TOP - Тонганска паанга Тонганска паанга
T$ 0.032802438371159
Киргизстански сом
 
KGS -> TRY - Турска лира Турска лира
₺ 0.077852480873808
Киргизстански сом
 
KGS -> TTD - Тринидадски долар Тринидадски долар
TT$ 0.097815334722918
Киргизстански сом
 
KGS -> TWD - Тайвански долар Тайвански долар
NT$ 0.44856451669248
Киргизстански сом
 
KGS -> TZS - Танзанийски шилинг Танзанийски шилинг
TSh 33.379280831887
Киргизстански сом
 
KGS -> UAH - Украинска гривна Украинска гривна
₴ 0.4042132934313
Киргизстански сом
 
KGS -> UGX - Угандийски шилинг Угандийски шилинг
USh 53.884334571538
Киргизстански сом
 
KGS -> USD - Щатски долар Щатски долар
$ 0.014555701759493
Киргизстански сом
 
KGS -> UYU - Уругвайско песо Уругвайско песо
$ 0.46589744634768
Киргизстански сом
 
KGS -> UZS - Узбекистански сум Узбекистански сум
soʻm 120.60024802916
Киргизстански сом
 
KGS -> VES - Венецуелски боливар Венецуелски боливар
Bs.S. 4.3975249484728
Киргизстански сом
 
KGS -> VND - Виетнамски донг Виетнамски донг
₫ 338.29488687309
Киргизстански сом
 
KGS -> VUV - Вануатуанско вату Вануатуанско вату
Vt 1.6141254352155
Киргизстански сом
 
KGS -> WST - Самоанска тала Самоанска тала
WS$ 0.037874081535219
Киргизстански сом
 
KGS -> XAF - CFA франк (Централна Африка)
FCFA 8.3999790397895
Киргизстански сом
 
KGS -> XCD - Източнокарибски долар
$ 0.039337511790118
Киргизстански сом
 
KGS -> XOF - CFA франк (Западна Африка)
CFA 8.3999790397895
Киргизстански сом
 
KGS -> YER - Йеменски риал Йеменски риал
﷼ 3.6433067061029
Киргизстански сом
 
KGS -> ZAR - Южноафрикански ранд Южноафрикански ранд
R 0.20550321972123
Киргизстански сом
 
KGS -> ZMW - Замбийска куача Замбийска куача
ZK 0.1736466108504