mixcurrency

SOS валутен калкулатор - Сомалийски шилинг конвертор на валути

 
Сомалийски шилинг Сомалийски шилинг (SOS)
Sh.So.
Сомалийски шилинг
 
SOS -> AED - Дирхам на ОАЕ (Арабски дирхам) Дирхам на ОАЕ (Арабски дирхам)
د.إ 0.0063683301663037
Сомалийски шилинг
 
SOS -> AFN - Афганистански афган Афганистански афган
؋ 0.13155280386146
Сомалийски шилинг
 
SOS -> ALL - Албански лек Албански лек
L 0.18863475595378
Сомалийски шилинг
 
SOS -> AMD - Арменски драм Арменски драм
֏ 0.83942119644368
Сомалийски шилинг
 
SOS -> ANG - Нидерландски гулден Нидерландски гулден
ƒ 0.003068331553324
Сомалийски шилинг
 
SOS -> AOA - Анголска кванза Анголска кванза
Kz 0.53641621704093
Сомалийски шилинг
 
SOS -> ARS - Аржентинско песо Аржентинско песо
$ 0.065162212019918
Сомалийски шилинг
 
SOS -> AUD - Австралийски долар Австралийски долар
A$ 0.0023981927125955
Сомалийски шилинг
 
SOS -> AWG - Арубски флорин Арубски флорин
Afl. 0.0031207955948236
Сомалийски шилинг
 
SOS -> AZN - Азербайджански манат Азербайджански манат
₼ 0.002951752500104
Сомалийски шилинг
 
SOS -> BAM - Босненска конвертируема марка Босненска конвертируема марка
KM 0.0029827003897527
Сомалийски шилинг
 
SOS -> BBD - Барбадоски долар Барбадоски долар
Bds$ 0.0034675506609152
Сомалийски шилинг
 
SOS -> BDT - Бангладешка така Бангладешка така
৳ 0.14501175499674
Сомалийски шилинг
 
SOS -> BGN - Български лев​ Български лев​
лв 0.0029826483764928
Сомалийски шилинг
 
SOS -> BHD - Бахрейнски динар​ Бахрейнски динар​
BD 0.00065356741611995
Сомалийски шилинг
 
SOS -> BIF - Бурундински франк Бурундински франк
FBu 3.0873510686991
Сомалийски шилинг
 
SOS -> BMD - Бермудски долар Бермудски долар
BD$ 0.0017337753304576
Сомалийски шилинг
 
SOS -> BND - Брунейски долар Брунейски долар
B$ 0.0023742319375286
Сомалийски шилинг
 
SOS -> BOB - Боливийско боливиано Боливийско боливиано
Bs. 0.011944671761654
Сомалийски шилинг
 
SOS -> BRL - Бразилски реал Бразилски реал
R$ 0.0066837559121739
Сомалийски шилинг
 
SOS -> BSD - Бахамски долар Бахамски долар
B$ 0.0017337753304576
Сомалийски шилинг
 
SOS -> BTN - Бутански нгултрум Бутански нгултрум
Nu. 0.12444640553698
Сомалийски шилинг
 
SOS -> BWP - Ботсванска пула Ботсванска пула
P 0.018567866901535
Сомалийски шилинг
 
SOS -> BYN - Беларуска рубла Беларуска рубла
Br 0.0036725695937418
Сомалийски шилинг
 
SOS -> BZD - Белизки долар Белизки долар
BZ$ 0.0034843682816206
Сомалийски шилинг
 
SOS -> CAD - Канадски долар Канадски долар
Can$ 0.002315508967086
Сомалийски шилинг
 
SOS -> CDF - Конгоански франк Конгоански франк
FC 2.8418658196596
Сомалийски шилинг
 
SOS -> CHF - Швейцарски франк Швейцарски франк
SFr 0.0017231663592105
Сомалийски шилинг
 
SOS -> CLP - Чилийско песо Чилийско песо
CLP$ 1.1756799866846
Сомалийски шилинг
 
SOS -> CNY - Китайски юан Китайски юан
元 0.011914677448438
Сомалийски шилинг
 
SOS -> COP - Колумбийско песо Колумбийско песо
COL$ 5.5092098145554
Сомалийски шилинг
 
SOS -> CRC - Костарикански колон Костарикански колон
₡ 1.0329504001553
Сомалийски шилинг
 
SOS -> CUC - Кубинско конвертируемо песо Кубинско конвертируемо песо
CUC$ 0.0017337753304576
Сомалийски шилинг
 
SOS -> CUP - Кубинско песо Кубинско песо
CUP$ 0.044644714759283
Сомалийски шилинг
 
SOS -> CVE - Кабоверденско ескудо Кабоверденско ескудо
Esc 0.16869633965352
Сомалийски шилинг
 
SOS -> CZK - Чешка крона Чешка крона
Kč 0.039434546513725
Сомалийски шилинг
 
SOS -> DJF - Джибутски франк Джибутски франк
Fdj 0.30869869758797
Сомалийски шилинг
 
SOS -> DKK - Датска крона Датска крона
kr. 0.011386066687934
Сомалийски шилинг
 
SOS -> DOP - Доминиканско песо Доминиканско песо
RD$ 0.086984375216722
Сомалийски шилинг
 
SOS -> DZD - Алжирски динар Алжирски динар
DA 0.20579913172531
Сомалийски шилинг
 
SOS -> EGP - Египетска лира Египетска лира
E£ 0.031059198024883
Сомалийски шилинг
 
SOS -> ERN - Еритрейска накфа Еритрейска накфа
Nfk 0.026001428630872
Сомалийски шилинг
 
SOS -> ETB - Етиопски бир Етиопски бир
Br 0.048627370070877
Сомалийски шилинг
 
SOS -> EUR - Евро Евро
€ 0.001525325256252
Сомалийски шилинг
 
SOS -> FJD - Фиджийски долар Фиджийски долар
FJ$ 0.003663189869204
Сомалийски шилинг
 
SOS -> FKP - Лира на Фолклендските острови Лира на Фолклендските острови
FK£ 0.0013741123070308
Сомалийски шилинг
 
SOS -> GBP - Британска лира Британска лира
£ 0.0013741123070308
Сомалийски шилинг
 
SOS -> GEL - Грузинско лари Грузинско лари
₾ 0.0046031735023649
Сомалийски шилинг
 
SOS -> GHS - Ганайско седи Ганайско седи
GH₵ 0.0084529002593728
Сомалийски шилинг
 
SOS -> GIP - Гибралтарска лира Гибралтарска лира
£ 0.0013741123070308
Сомалийски шилинг
 
SOS -> GMD - Гамбийски даласи Гамбийски даласи
D 0.085995256390696
Сомалийски шилинг
 
SOS -> GNF - Гвинейски франк Гвинейски франк
GFr 15.728601744871
Сомалийски шилинг
 
SOS -> GTQ - Гватемалски кетцал Гватемалски кетцал
Q 0.013370597944436
Сомалийски шилинг
 
SOS -> GYD - Гаянски долар Гаянски долар
GY$ 0.36142280538719
Сомалийски шилинг
 
SOS -> HKD - Хонгконгски долар Хонгконгски долар
HK$ 0.01353877415149
Сомалийски шилинг
 
SOS -> HNL - Хондураска лемпира Хондураска лемпира
L 0.042162468618667
Сомалийски шилинг
 
SOS -> HRK - Хърватска куна Хърватска куна
kn 0.01126988640304
Сомалийски шилинг
 
SOS -> HTG - Хаитянски гурд Хаитянски гурд
G 0.13180212075398
Сомалийски шилинг
 
SOS -> HUF - Унгарски форинт Унгарски форинт
Ft 0.49269907208344
Сомалийски шилинг
 
SOS -> IDR - Индонезийска рупия Индонезийска рупия
Rp 25.111828508815
Сомалийски шилинг
 
SOS -> ILS - Израелски шекел Израелски шекел
₪ 0.0064991781904934
Сомалийски шилинг
 
SOS -> INR - Индийска рупия Индийска рупия
₹ 0.1240970498079
Сомалийски шилинг
 
SOS -> IQD - Иракски динар Иракски динар
د.ع 2.0626898483987
Сомалийски шилинг
 
SOS -> IRR - Ирански риал Ирански риал
﷼ 73.000610288916
Сомалийски шилинг
 
SOS -> ISK - Исландска крона Исландска крона
Íkr 0.21387852476525
Сомалийски шилинг
 
SOS -> JMD - Ямайски долар Ямайски долар
J$ 0.22137883684481
Сомалийски шилинг
 
SOS -> JOD - Йордански динар Йордански динар
JD 0.0012302921758187
Сомалийски шилинг
 
SOS -> JPY - Японска йена Японска йена
JP¥ 0.1967245516457
Сомалийски шилинг
 
SOS -> KES - Кенийски шилинг Кенийски шилинг
KSh 0.17779519258776
Сомалийски шилинг
 
SOS -> KGS - Киргизстански сом Киргизстански сом
с 0.11911313924296
Сомалийски шилинг
 
SOS -> KHR - Камбоджански риел Камбоджански риел
៛ 6.9663439532852
Сомалийски шилинг
 
SOS -> KMF - Коморийски франк Коморийски франк
CF 0.75029300803085
Сомалийски шилинг
 
SOS -> KPW - Севернокорейски вон Севернокорейски вон
₩ 1.5603977974118
Сомалийски шилинг
 
SOS -> KRW - Южнокорейски вон Южнокорейски вон
₩ 1.9464922257514
Сомалийски шилинг
 
SOS -> KWD - Кувейтски динар Кувейтски динар
KD 0.00052750114429172
Сомалийски шилинг
 
SOS -> KYD - Каймански долар Каймански долар
CI$ 0.0014405956558525
Сомалийски шилинг
 
SOS -> KZT - Казахстанско тенге Казахстанско тенге
₸ 0.6399087340666
Сомалийски шилинг
 
SOS -> LAK - Лаоски кип Лаоски кип
₭ 14.791912284838
Сомалийски шилинг
 
SOS -> LBP - Ливанска лира Ливанска лира
ل.ل.‎ 2.6069739378892
Сомалийски шилинг
 
SOS -> LKR - Шриланкска рупия Шриланкска рупия
Rs 0.31015680264089
Сомалийски шилинг
 
SOS -> LRD - Либерийски долар Либерийски долар
L$ 0.2728095482475
Сомалийски шилинг
 
SOS -> LSL - Лесотско лоти Лесотско лоти
M 0.024700230245364
Сомалийски шилинг
 
SOS -> LYD - Либийски динар Либийски динар
LD 0.0024163453403054
Сомалийски шилинг
 
SOS -> MAD - Марокански дирхам Марокански дирхам
DH 0.016470761612827
Сомалийски шилинг
 
SOS -> MDL - Молдовска лея Молдовска лея
L 0.029846942313827
Сомалийски шилинг
 
SOS -> MGA - Малагасийски ариари Малагасийски ариари
Ar 6.0793444942231
Сомалийски шилинг
 
SOS -> MKD - Македонски денар Македонски денар
ден 0.093860008044718
Сомалийски шилинг
 
SOS -> MMK - Мианмарски киат Мианмарски киат
K 2.7468549315505
Сомалийски шилинг
 
SOS -> MNT - Монголски тугрик Монголски тугрик
₮ 4.2542512171103
Сомалийски шилинг
 
SOS -> MOP - Макайска патака Макайска патака
MOP$ 0.013918054842781
Сомалийски шилинг
 
SOS -> MRU - Мавританска угия Мавританска угия
UM 0.063109422028656
Сомалийски шилинг
 
SOS -> MUR - Мавританска рупия Мавританска рупия
₨ 0.059728560134264
Сомалийски шилинг
 
SOS -> MVR - Малдивска руфия Малдивска руфия
Rf 0.02678682885557
Сомалийски шилинг
 
SOS -> MWK - Малавийска кауача Малавийска кауача
MK 1.264076521908
Сомалийски шилинг
 
SOS -> MXN - Мексиканско песо Мексиканско песо
Mex$ 0.034873156996824
Сомалийски шилинг
 
SOS -> MYR - Малайзийски рингит Малайзийски рингит
RM 0.0072515673328987
Сомалийски шилинг
 
SOS -> MZN - Мозамбикски метикал Мозамбикски метикал
MT 0.10489254060502
Сомалийски шилинг
 
SOS -> NAD - Намибийски долар Намибийски долар
N$ 0.02470057700043
Сомалийски шилинг
 
SOS -> NGN - Нигерийска найра Нигерийска найра
₦ 0.6300834292689
Сомалийски шилинг
 
SOS -> NIO - Никарагуанска кордоба Никарагуанска кордоба
C$ 0.056076709155721
Сомалийски шилинг
 
SOS -> NOK - Норвежка крона Норвежка крона
kr 0.014867227485194
Сомалийски шилинг
 
SOS -> NPR - Непалска рупия Непалска рупия
रु 0.19910675894975
Сомалийски шилинг
 
SOS -> NZD - Новозеландски долар Новозеландски долар
NZ$ 0.0025265441003093
Сомалийски шилинг
 
SOS -> OMR - Омански риал Омански риал
﷼ 0.00066750696977683
Сомалийски шилинг
 
SOS -> PAB - Панамска балбоа Панамска балбоа
B/. 0.0017337753304576
Сомалийски шилинг
 
SOS -> PEN - Перуански сол Перуански сол
S/ 0.0058056160450504
Сомалийски шилинг
 
SOS -> PGK - Папуа-новогвинейска кина Папуа-новогвинейска кина
K 0.0058240980900731
Сомалийски шилинг
 
SOS -> PHP - Филипинско песо Филипинско песо
₱ 0.091223455899691
Сомалийски шилинг
 
SOS -> PKR - Пакистанска рупия Пакистанска рупия
₨ 0.24175589830367
Сомалийски шилинг
 
SOS -> PLN - Полска злота Полска злота
zł 0.0065472211049003
Сомалийски шилинг
 
SOS -> PYG - Парагвайско гуарани Парагвайско гуарани
₲ 10.270122196485
Сомалийски шилинг
 
SOS -> QAR - Катарски риал Катарски риал
QR 0.0062938645158606
Сомалийски шилинг
 
SOS -> RON - Румънска лея Румънска лея
lei 0.007103069475845
Сомалийски шилинг
 
SOS -> RSD - Сръбски динар Сръбски динар
дин 0.18050508342927
Сомалийски шилинг
 
SOS -> RUB - Руска рубла Руска рубла
₽ 0.11504275489965
Сомалийски шилинг
 
SOS -> RWF - Руандийски франк Руандийски франк
FRw 1.5415984715037
Сомалийски шилинг
 
SOS -> SAR - Саудитски риал Саудитски риал
SR 0.0065039113971455
Сомалийски шилинг
 
SOS -> SBD - Долар на Соломонови острови Долар на Соломонови острови
SI$ 0.014168342649486
Сомалийски шилинг
 
SOS -> SCR - Сейшелска рупия Сейшелска рупия
SRe 0.023648868884974
Сомалийски шилинг
 
SOS -> SDG - Суданска лира Суданска лира
SD 0.082316011761932
Сомалийски шилинг
 
SOS -> SEK - Шведска крона Шведска крона
kr 0.015738744330555
Сомалийски шилинг
 
SOS -> SGD - Сингапурски долар Сингапурски долар
S$ 0.0023769192892908
Сомалийски шилинг
 
SOS -> SHP - Паунд на остров Света Елена Паунд на остров Света Елена
£ 0.0013741123070308
Сомалийски шилинг
 
SOS -> SLL - Сиералеонско леоне Сиералеонско леоне
Le 14.546375022539
Сомалийски шилинг
 
Сомалийски шилинг (SOS)
Sh.So. 1
Сомалийски шилинг
 
SOS -> SRD - Суринамски долар Суринамски долар
$ 0.012930496414553
Сомалийски шилинг
 
SOS -> STN - Добра на Сао Томе и Принсипи Добра на Сао Томе и Принсипи
Db 0.037362858371361
Сомалийски шилинг
 
SOS -> SYP - Сирийска лира Сирийска лира
£S 0.89283014549843
Сомалийски шилинг
 
SOS -> SZL - Свазилендско лилангени Свазилендско лилангени
E 0.024701443888095
Сомалийски шилинг
 
SOS -> THB - Тайландски бат Тайландски бат
฿ 0.056642440046049
Сомалийски шилинг
 
SOS -> TJS - Таджикистански сомони Таджикистански сомони
ЅМ 0.016283444526125
Сомалийски шилинг
 
SOS -> TMT - Туркменистански манат Туркменистански манат
T 0.0060855167343995
Сомалийски шилинг
 
SOS -> TND - Тунизийски динар Тунизийски динар
DT 0.0051423776301372
Сомалийски шилинг
 
SOS -> TOP - Тонганска паанга Тонганска паанга
T$ 0.0039072014092126
Сомалийски шилинг
 
SOS -> TRY - Турска лира Турска лира
₺ 0.0092732533947321
Сомалийски шилинг
 
SOS -> TTD - Тринидадски долар Тринидадски долар
TT$ 0.011651091584948
Сомалийски шилинг
 
SOS -> TWD - Тайвански долар Тайвански долар
NT$ 0.053429927736244
Сомалийски шилинг
 
SOS -> TZS - Танзанийски шилинг Танзанийски шилинг
TSh 3.9759109255586
Сомалийски шилинг
 
SOS -> UAH - Украинска гривна Украинска гривна
₴ 0.04814711430434
Сомалийски шилинг
 
SOS -> UGX - Угандийски шилинг Угандийски шилинг
USh 6.4183322468341
Сомалийски шилинг
 
SOS -> USD - Щатски долар Щатски долар
$ 0.0017337753304576
Сомалийски шилинг
 
SOS -> UYU - Уругвайско песо Уругвайско песо
$ 0.055494507399753
Сомалийски шилинг
 
SOS -> UZS - Узбекистански сум Узбекистански сум
soʻm 14.365074136233
Сомалийски шилинг
 
SOS -> VES - Венецуелски боливар Венецуелски боливар
Bs.S. 0.52380300151185
Сомалийски шилинг
 
SOS -> VND - Виетнамски донг Виетнамски донг
₫ 40.295365965297
Сомалийски шилинг
 
SOS -> VUV - Вануатуанско вату Вануатуанско вату
Vt 0.19226354772043
Сомалийски шилинг
 
SOS -> WST - Самоанска тала Самоанска тала
WS$ 0.0045113007476039
Сомалийски шилинг
 
SOS -> XAF - CFA франк (Централна Африка)
FCFA 1.0005478730044
Сомалийски шилинг
 
SOS -> XCD - Източнокарибски долар
$ 0.0046856145193281
Сомалийски шилинг
 
SOS -> XOF - CFA франк (Западна Африка)
CFA 1.0005478730044
Сомалийски шилинг
 
SOS -> YER - Йеменски риал Йеменски риал
﷼ 0.43396569898886
Сомалийски шилинг
 
SOS -> ZAR - Южноафрикански ранд Южноафрикански ранд
R 0.024478133625532
Сомалийски шилинг
 
SOS -> ZMW - Замбийска куача Замбийска куача
ZK 0.020683592937293