mixcurrency

AOA валутен калкулатор - Анголска кванза конвертор на валути

 
Анголска кванза Анголска кванза (AOA)
Kz
Анголска кванза
 
AOA -> AED - Дирхам на ОАЕ (Арабски дирхам) Дирхам на ОАЕ (Арабски дирхам)
د.إ 0.0044152318525723
Анголска кванза
 
AOA -> AFN - Афганистански афган Афганистански афган
؋ 0.083575491399531
Анголска кванза
 
AOA -> ALL - Албански лек Албански лек
L 0.11301954777657
Анголска кванза
 
AOA -> AMD - Арменски драм Арменски драм
֏ 0.48572479702605
Анголска кванза
 
AOA -> ANG - Нидерландски гулден Нидерландски гулден
ƒ 0.0021721608594818
Анголска кванза
 
Анголска кванза (AOA)
Kz 1
Анголска кванза
 
AOA -> ARS - Аржентинско песо Аржентинско песо
$ 0.43647964489629
Анголска кванза
 
AOA -> AUD - Австралийски долар Австралийски долар
A$ 0.0018231887438278
Анголска кванза
 
AOA -> AWG - Арубски флорин Арубски флорин
Afl. 0.0021670992850075
Анголска кванза
 
AOA -> AZN - Азербайджански манат Азербайджански манат
₼ 0.0020438661772609
Анголска кванза
 
AOA -> BAM - Босненска конвертируема марка Босненска конвертируема марка
KM 0.0021788575268979
Анголска кванза
 
AOA -> BBD - Барбадоски долар Барбадоски долар
Bds$ 0.0024045484438364
Анголска кванза
 
AOA -> BDT - Бангладешка така Бангладешка така
৳ 0.13258319437047
Анголска кванза
 
AOA -> BGN - Български лев​ Български лев​
лв 0.0021794947322355
Анголска кванза
 
AOA -> BHD - Бахрейнски динар​ Бахрейнски динар​
BD 0.00045318043611295
Анголска кванза
 
AOA -> BIF - Бурундински франк Бурундински франк
FBu 3.4286937170351
Анголска кванза
 
AOA -> BMD - Бермудски долар Бермудски долар
BD$ 0.0012022742219182
Анголска кванза
 
AOA -> BND - Брунейски долар Брунейски долар
B$ 0.0016142334840584
Анголска кванза
 
AOA -> BOB - Боливийско боливиано Боливийско боливиано
Bs. 0.0083286224221738
Анголска кванза
 
AOA -> BRL - Бразилски реал Бразилски реал
R$ 0.0059260096398347
Анголска кванза
 
AOA -> BSD - Бахамски долар Бахамски долар
B$ 0.0012022742219182
Анголска кванза
 
AOA -> BTN - Бутански нгултрум Бутански нгултрум
Nu. 0.10040805187092
Анголска кванза
 
AOA -> BWP - Ботсванска пула Ботсванска пула
P 0.016419819731003
Анголска кванза
 
AOA -> BYN - Беларуска рубла Беларуска рубла
Br 0.0039702220720715
Анголска кванза
 
AOA -> BZD - Белизки долар Белизки долар
BZ$ 0.0024293874292612
Анголска кванза
 
AOA -> CAD - Канадски долар Канадски долар
Can$ 0.0016315342101118
Анголска кванза
 
AOA -> CDF - Конгоански франк Конгоански франк
FC 3.2872942457953
Анголска кванза
 
AOA -> CHF - Швейцарски франк Швейцарски франк
SFr 0.0010517975803029
Анголска кванза
 
AOA -> CLP - Чилийско песо Чилийско песо
CLP$ 1.056738927355
Анголска кванза
 
AOA -> CNY - Китайски юан Китайски юан
元 0.0085308569690426
Анголска кванза
 
AOA -> COP - Колумбийско песо Колумбийско песо
COL$ 4.8438305899439
Анголска кванза
 
AOA -> CRC - Костарикански колон Костарикански колон
₡ 0.63611848172002
Анголска кванза
 
AOA -> CUC - Кубинско конвертируемо песо Кубинско конвертируемо песо
CUC$ 0.0012022742219182
Анголска кванза
 
AOA -> CUP - Кубинско песо Кубинско песо
CUP$ 0.030958561214393
Анголска кванза
 
AOA -> CVE - Кабоверденско ескудо Кабоверденско ескудо
Esc 0.12283996407605
Анголска кванза
 
AOA -> CZK - Чешка крона Чешка крона
Kč 0.02711813666732
Анголска кванза
 
AOA -> DJF - Джибутски франк Джибутски франк
Fdj 0.21459753269284
Анголска кванза
 
AOA -> DKK - Датска крона Датска крона
kr. 0.0083026653217226
Анголска кванза
 
AOA -> DOP - Доминиканско песо Доминиканско песо
RD$ 0.068547063625554
Анголска кванза
 
AOA -> DZD - Алжирски динар Алжирски динар
DA 0.16164096004001
Анголска кванза
 
AOA -> EGP - Египетска лира Египетска лира
E£ 0.037029805580236
Анголска кванза
 
AOA -> ERN - Еритрейска накфа Еритрейска накфа
Nfk 0.018034113328773
Анголска кванза
 
AOA -> ETB - Етиопски бир Етиопски бир
Br 0.067172623735057
Анголска кванза
 
AOA -> EUR - Евро Евро
€ 0.0011135439797922
Анголска кванза
 
AOA -> FJD - Фиджийски долар Фиджийски долар
FJ$ 0.0026849187923877
Анголска кванза
 
AOA -> FKP - Лира на Фолклендските острови Лира на Фолклендските острови
FK£ 0.00095336378293179
Анголска кванза
 
AOA -> GBP - Британска лира Британска лира
£ 0.00095336378293179
Анголска кванза
 
AOA -> GEL - Грузинско лари Грузинско лари
₾ 0.0032341176569599
Анголска кванза
 
AOA -> GHS - Ганайско седи Ганайско седи
GH₵ 0.014451456374879
Анголска кванза
 
AOA -> GIP - Гибралтарска лира Гибралтарска лира
£ 0.00095336378293179
Анголска кванза
 
AOA -> GMD - Гамбийски даласи Гамбийски даласи
D 0.080943111990642
Анголска кванза
 
AOA -> GNF - Гвинейски франк Гвинейски франк
GFr 10.357087466652
Анголска кванза
 
AOA -> GTQ - Гватемалски кетцал Гватемалски кетцал
Q 0.0094370952092979
Анголска кванза
 
AOA -> GYD - Гаянски долар Гаянски долар
GY$ 0.2521529725629
Анголска кванза
 
AOA -> HKD - Хонгконгски долар Хонгконгски долар
HK$ 0.0093949074068508
Анголска кванза
 
AOA -> HNL - Хондураска лемпира Хондураска лемпира
L 0.029740416972746
Анголска кванза
 
AOA -> HRK - Хърватска куна Хърватска куна
kn 0.0083895897479673
Анголска кванза
 
AOA -> HTG - Хаитянски гурд Хаитянски гурд
G 0.15941915727791
Анголска кванза
 
AOA -> HUF - Унгарски форинт Унгарски форинт
Ft 0.42240221603185
Анголска кванза
 
AOA -> IDR - Индонезийска рупия Индонезийска рупия
Rp 18.632845891288
Анголска кванза
 
AOA -> ILS - Израелски шекел Израелски шекел
₪ 0.0044742034031574
Анголска кванза
 
AOA -> INR - Индийска рупия Индийска рупия
₹ 0.10021977572777
Анголска кванза
 
AOA -> IQD - Иракски динар Иракски динар
د.ع 1.5789347129029
Анголска кванза
 
AOA -> IRR - Ирански риал Ирански риал
﷼ 50.826142731591
Анголска кванза
 
AOA -> ISK - Исландска крона Исландска крона
Íkr 0.16759702653539
Анголска кванза
 
AOA -> JMD - Ямайски долар Ямайски долар
J$ 0.18691396645895
Анголска кванза
 
AOA -> JOD - Йордански динар Йордански динар
JD 0.00085289333302876
Анголска кванза
 
AOA -> JPY - Японска йена Японска йена
JP¥ 0.177064936033
Анголска кванза
 
AOA -> KES - Кенийски шилинг Кенийски шилинг
KSh 0.18356322820247
Анголска кванза
 
AOA -> KGS - Киргизстански сом Киргизстански сом
с 0.10738076144836
Анголска кванза
 
AOA -> KHR - Камбоджански риел Камбоджански риел
៛ 4.9563634571155
Анголска кванза
 
AOA -> KMF - Коморийски франк Коморийски франк
CF 0.54883818230565
Анголска кванза
 
AOA -> KPW - Севернокорейски вон Севернокорейски вон
₩ 1.0820467997264
Анголска кванза
 
AOA -> KRW - Южнокорейски вон Южнокорейски вон
₩ 1.5777204159388
Анголска кванза
 
AOA -> KWD - Кувейтски динар Кувейтски динар
KD 0.00037132479798787
Анголска кванза
 
AOA -> KYD - Каймански долар Каймански долар
CI$ 0.001004420762314
Анголска кванза
 
AOA -> KZT - Казахстанско тенге Казахстанско тенге
₸ 0.5558294069061
Анголска кванза
 
AOA -> LAK - Лаоски кип Лаоски кип
₭ 24.96462308102
Анголска кванза
 
AOA -> LBP - Ливанска лира Ливанска лира
ل.ل.‎ 18.114906156486
Анголска кванза
 
AOA -> LKR - Шриланкска рупия Шриланкска рупия
Rs 0.39541837339511
Анголска кванза
 
AOA -> LRD - Либерийски долар Либерийски долар
L$ 0.22617783799836
Анголска кванза
 
AOA -> LSL - Лесотско лоти Лесотско лоти
M 0.022770833308286
Анголска кванза
 
AOA -> LYD - Либийски динар Либийски динар
LD 0.0058119619071436
Анголска кванза
 
AOA -> MAD - Марокански дирхам Марокански дирхам
DH 0.012177234456698
Анголска кванза
 
AOA -> MDL - Молдовска лея Молдовска лея
L 0.02133279311145
Анголска кванза
 
AOA -> MGA - Малагасийски ариари Малагасийски ариари
Ar 5.5100948955043
Анголска кванза
 
AOA -> MKD - Македонски денар Македонски денар
ден 0.068644688292374
Анголска кванза
 
AOA -> MMK - Мианмарски киат Мианмарски киат
K 2.5309796010133
Анголска кванза
 
AOA -> MNT - Монголски тугрик Монголски тугрик
₮ 4.1478460656177
Анголска кванза
 
AOA -> MOP - Макайска патака Макайска патака
MOP$ 0.0097053105654656
Анголска кванза
 
AOA -> MRU - Мавританска угия Мавританска угия
UM 0.047549945476864
Анголска кванза
 
AOA -> MUR - Мавританска рупия Мавританска рупия
₨ 0.053212416607254
Анголска кванза
 
AOA -> MVR - Малдивска руфия Малдивска руфия
Rf 0.018466932048663
Анголска кванза
 
AOA -> MWK - Малавийска кауача Малавийска кауача
MK 2.028897863198
Анголска кванза
 
AOA -> MXN - Мексиканско песо Мексиканско песо
Mex$ 0.020863064572946
Анголска кванза
 
AOA -> MYR - Малайзийски рингит Малайзийски рингит
RM 0.0056182274390237
Анголска кванза
 
AOA -> MZN - Мозамбикски метикал Мозамбикски метикал
MT 0.076795265925024
Анголска кванза
 
AOA -> NAD - Намибийски долар Намибийски долар
N$ 0.022819164732007
Анголска кванза
 
AOA -> NGN - Нигерийска найра Нигерийска найра
₦ 0.95150386471049
Анголска кванза
 
AOA -> NIO - Никарагуанска кордоба Никарагуанска кордоба
C$ 0.044116009844221
Анголска кванза
 
AOA -> NOK - Норвежка крона Норвежка крона
kr 0.013116691533705
Анголска кванза
 
AOA -> NPR - Непалска рупия Непалска рупия
रु 0.16065269062959
Анголска кванза
 
AOA -> NZD - Новозеландски долар Новозеландски долар
NZ$ 0.0019491510140582
Анголска кванза
 
AOA -> OMR - Омански риал Омански риал
﷼ 0.00046285633905095
Анголска кванза
 
AOA -> PAB - Панамска балбоа Панамска балбоа
B/. 0.0012022742219182
Анголска кванза
 
AOA -> PEN - Перуански сол Перуански сол
S/ 0.0045224747131674
Анголска кванза
 
AOA -> PGK - Папуа-новогвинейска кина Папуа-новогвинейска кина
K 0.0045530846148575
Анголска кванза
 
AOA -> PHP - Филипинско песо Филипинско песо
₱ 0.06653265316673
Анголска кванза
 
AOA -> PKR - Пакистанска рупия Пакистанска рупия
₨ 0.34289461946217
Анголска кванза
 
AOA -> PLN - Полска злота Полска злота
zł 0.0048095176836504
Анголска кванза
 
AOA -> PYG - Парагвайско гуарани Парагвайско гуарани
₲ 8.9111363054354
Анголска кванза
 
AOA -> QAR - Катарски риал Катарски риал
QR 0.004395250055004
Анголска кванза
 
AOA -> RON - Румънска лея Румънска лея
lei 0.0055286580094908
Анголска кванза
 
AOA -> RSD - Сръбски динар Сръбски динар
дин 0.1306210828403
Анголска кванза
 
AOA -> RUB - Руска рубла Руска рубла
₽ 0.10846016324479
Анголска кванза
 
AOA -> RWF - Руандийски франк Руандийски франк
FRw 1.5007267747671
Анголска кванза
 
AOA -> SAR - Саудитски риал Саудитски риал
SR 0.0045091294693041
Анголска кванза
 
AOA -> SBD - Долар на Соломонови острови Долар на Соломонови острови
SI$ 0.010189502462859
Анголска кванза
 
AOA -> SCR - Сейшелска рупия Сейшелска рупия
SRe 0.015817600573244
Анголска кванза
 
AOA -> SDG - Суданска лира Суданска лира
SD 0.72256680737283
Анголска кванза
 
AOA -> SEK - Шведска крона Шведска крона
kr 0.012591898835838
Анголска кванза
 
AOA -> SGD - Сингапурски долар Сингапурски долар
S$ 0.0016112518439881
Анголска кванза
 
AOA -> SHP - Паунд на остров Света Елена Паунд на остров Света Елена
£ 0.00095336378293179
Анголска кванза
 
AOA -> SLL - Сиералеонско леоне Сиералеонско леоне
Le 25.211089296513
Анголска кванза
 
AOA -> SOS - Сомалийски шилинг Сомалийски шилинг
Sh.So. 0.68881295859247
Анголска кванза
 
AOA -> SRD - Суринамски долар Суринамски долар
$ 0.045445965588507
Анголска кванза
 
AOA -> STN - Добра на Сао Томе и Принсипи Добра на Сао Томе и Принсипи
Db 0.027294029385987
Анголска кванза
 
AOA -> SYP - Сирийска лира Сирийска лира
£S 3.0207500507961
Анголска кванза
 
AOA -> SZL - Свазилендско лилангени Свазилендско лилангени
E 0.022767707395309
Анголска кванза
 
AOA -> THB - Тайландски бат Тайландски бат
฿ 0.042251522980871
Анголска кванза
 
AOA -> TJS - Таджикистански сомони Таджикистански сомони
ЅМ 0.013179450248089
Анголска кванза
 
AOA -> TMT - Туркменистански манат Туркменистански манат
T 0.0042199825189328
Анголска кванза
 
AOA -> TND - Тунизийски динар Тунизийски динар
DT 0.0037601126290491
Анголска кванза
 
AOA -> TOP - Тонганска паанга Тонганска паанга
T$ 0.0028424768291701
Анголска кванза
 
AOA -> TRY - Турска лира Турска лира
₺ 0.034763278217075
Анголска кванза
 
AOA -> TTD - Тринидадски долар Тринидадски долар
TT$ 0.008167036766748
Анголска кванза
 
AOA -> TWD - Тайвански долар Тайвански долар
NT$ 0.037839777723542
Анголска кванза
 
AOA -> TZS - Танзанийски шилинг Танзанийски шилинг
TSh 3.0191630488232
Анголска кванза
 
AOA -> UAH - Украинска гривна Украинска гривна
₴ 0.044222290885439
Анголска кванза
 
AOA -> UGX - Угандийски шилинг Угандийски шилинг
USh 4.5742807093899
Анголска кванза
 
AOA -> USD - Щатски долар Щатски долар
$ 0.0012022742219182
Анголска кванза
 
AOA -> UYU - Уругвайско песо Уругвайско песо
$ 0.04703573279215
Анголска кванза
 
AOA -> UZS - Узбекистански сум Узбекистански сум
soʻm 14.812619551143
Анголска кванза
 
AOA -> VES - Венецуелски боливар Венецуелски боливар
Bs.S. 0.042654765754902
Анголска кванза
 
AOA -> VND - Виетнамски донг Виетнамски донг
₫ 29.195546295372
Анголска кванза
 
AOA -> VUV - Вануатуанско вату Вануатуанско вату
Vt 0.14273640017457
Анголска кванза
 
AOA -> WST - Самоанска тала Самоанска тала
WS$ 0.0033663678213709
Анголска кванза
 
AOA -> XAF - CFA франк (Централна Африка)
FCFA 0.7304368944295
Анголска кванза
 
AOA -> XCD - Източнокарибски долар
$ 0.003249206198445
Анголска кванза
 
AOA -> XOF - CFA франк (Западна Африка)
CFA 0.7304368944295
Анголска кванза
 
AOA -> YER - Йеменски риал Йеменски риал
﷼ 0.30095929460167
Анголска кванза
 
AOA -> ZAR - Южноафрикански ранд Южноафрикански ранд
R 0.022752919422379
Анголска кванза
 
AOA -> ZMW - Замбийска куача Замбийска куача
ZK 0.028896059786693