mixcurrency

KGS валутен калкулатор - Киргизстански сом конвертор на валути

 
Киргизстански сом Киргизстански сом (KGS)
с
Киргизстански сом
 
KGS -> AED - Дирхам на ОАЕ (Арабски дирхам) Дирхам на ОАЕ (Арабски дирхам)
د.إ 0.04111753160454
Киргизстански сом
 
KGS -> AFN - Афганистански афган Афганистански афган
؋ 0.77830972952941
Киргизстански сом
 
KGS -> ALL - Албански лек Албански лек
L 1.0525120724808
Киргизстански сом
 
KGS -> AMD - Арменски драм Арменски драм
֏ 4.5233875274731
Киргизстански сом
 
KGS -> ANG - Нидерландски гулден Нидерландски гулден
ƒ 0.020228584992168
Киргизстански сом
 
KGS -> AOA - Анголска кванза Анголска кванза
Kz 9.3126551396355
Киргизстански сом
 
KGS -> ARS - Аржентинско песо Аржентинско песо
$ 4.0647844083897
Киргизстански сом
 
KGS -> AUD - Австралийски долар Австралийски долар
A$ 0.016978728025734
Киргизстански сом
 
KGS -> AWG - Арубски флорин Арубски флорин
Afl. 0.020181448294626
Киргизстански сом
 
KGS -> AZN - Азербайджански манат Азербайджански манат
₼ 0.019033820860396
Киргизстански сом
 
KGS -> BAM - Босненска конвертируема марка Босненска конвертируема марка
KM 0.020290948746399
Киргизстански сом
 
KGS -> BBD - Барбадоски долар Барбадоски долар
Bds$ 0.022392730423995
Киргизстански сом
 
KGS -> BDT - Бангладешка така Бангладешка така
৳ 1.2347015664835
Киргизстански сом
 
KGS -> BGN - Български лев​ Български лев​
лв 0.020296882819961
Киргизстански сом
 
KGS -> BHD - Бахрейнски динар​ Бахрейнски динар​
BD 0.0042203131175495
Киргизстански сом
 
KGS -> BIF - Бурундински франк Бурундински франк
FBu 31.930242166183
Киргизстански сом
 
KGS -> BMD - Бермудски долар Бермудски долар
BD$ 0.011196365211998
Киргизстански сом
 
KGS -> BND - Брунейски долар Брунейски долар
B$ 0.015032799751889
Киргизстански сом
 
KGS -> BOB - Боливийско боливиано Боливийско боливиано
Bs. 0.07756158840594
Киргизстански сом
 
KGS -> BRL - Бразилски реал Бразилски реал
R$ 0.055186884129936
Киргизстански сом
 
KGS -> BSD - Бахамски долар Бахамски долар
B$ 0.011196365211998
Киргизстански сом
 
KGS -> BTN - Бутански нгултрум Бутански нгултрум
Nu. 0.9350655603165
Киргизстански сом
 
KGS -> BWP - Ботсванска пула Ботсванска пула
P 0.15291211860981
Киргизстански сом
 
KGS -> BYN - Беларуска рубла Беларуска рубла
Br 0.036973308984971
Киргизстански сом
 
KGS -> BZD - Белизки долар Белизки долар
BZ$ 0.022624047329275
Киргизстански сом
 
KGS -> CAD - Канадски долар Канадски долар
Can$ 0.015193915447289
Киргизстански сом
 
KGS -> CDF - Конгоански франк Конгоански франк
FC 30.6134376536
Киргизстански сом
 
KGS -> CHF - Швейцарски франк Швейцарски франк
SFr 0.009795028142064
Киргизстански сом
 
KGS -> CLP - Чилийско песо Чилийско песо
CLP$ 9.8410452030853
Киргизстански сом
 
KGS -> CNY - Китайски юан Китайски юан
元 0.07944492899825
Киргизстански сом
 
KGS -> COP - Колумбийско песо Колумбийско песо
COL$ 45.108923838965
Киргизстански сом
 
KGS -> CRC - Костарикански колон Костарикански колон
₡ 5.9239520482071
Киргизстански сом
 
KGS -> CUC - Кубинско конвертируемо песо Кубинско конвертируемо песо
CUC$ 0.011196365211998
Киргизстански сом
 
KGS -> CUP - Кубинско песо Кубинско песо
CUP$ 0.28830640420894
Киргизстански сом
 
KGS -> CVE - Кабоверденско ескудо Кабоверденско ескудо
Esc 1.1439662228054
Киргизстански сом
 
KGS -> CZK - Чешка крона Чешка крона
Kč 0.25254185481225
Киргизстански сом
 
KGS -> DJF - Джибутски франк Джибутски франк
Fdj 1.9984728157851
Киргизстански сом
 
KGS -> DKK - Датска крона Датска крона
kr. 0.077319858881013
Киргизстански сом
 
KGS -> DOP - Доминиканско песо Доминиканско песо
RD$ 0.63835516437944
Киргизстански сом
 
KGS -> DZD - Алжирски динар Алжирски динар
DA 1.5053065172922
Киргизстански сом
 
KGS -> EGP - Египетска лира Египетска лира
E£ 0.34484580925648
Киргизстански сом
 
KGS -> ERN - Еритрейска накфа Еритрейска накфа
Nfk 0.16794547817996
Киргизстански сом
 
KGS -> ETB - Етиопски бир Етиопски бир
Br 0.62555547966908
Киргизстански сом
 
KGS -> EUR - Евро Евро
€ 0.010370051066622
Киргизстански сом
 
KGS -> FJD - Фиджийски долар Фиджийски долар
FJ$ 0.025003722791433
Киргизстански сом
 
KGS -> FKP - Лира на Фолклендските острови Лира на Фолклендските острови
FK£ 0.0088783481330621
Киргизстански сом
 
KGS -> GBP - Британска лира Британска лира
£ 0.0088783481330621
Киргизстански сом
 
KGS -> GEL - Грузинско лари Грузинско лари
₾ 0.030118222420273
Киргизстански сом
 
KGS -> GHS - Ганайско седи Ганайско седи
GH₵ 0.13458142948473
Киргизстански сом
 
KGS -> GIP - Гибралтарска лира Гибралтарска лира
£ 0.0088783481330621
Киргизстански сом
 
KGS -> GMD - Гамбийски даласи Гамбийски даласи
D 0.75379528789774
Киргизстански сом
 
KGS -> GNF - Гвинейски франк Гвинейски франк
GFr 96.45198382797
Киргизстански сом
 
KGS -> GTQ - Гватемалски кетцал Гватемалски кетцал
Q 0.087884413204097
Киргизстански сом
 
KGS -> GYD - Гаянски долар Гаянски долар
GY$ 2.3482136759123
Киргизстански сом
 
KGS -> HKD - Хонгконгски долар Хонгконгски долар
HK$ 0.087491532748808
Киргизстански сом
 
KGS -> HNL - Хондураска лемпира Хондураска лемпира
L 0.27696224697614
Киргизстански сом
 
KGS -> HRK - Хърватска куна Хърватска куна
kn 0.07812935608584
Киргизстански сом
 
KGS -> HTG - Хаитянски гурд Хаитянски гурд
G 1.4846156343805
Киргизстански сом
 
KGS -> HUF - Унгарски форинт Унгарски форинт
Ft 3.9336861681224
Киргизстански сом
 
KGS -> IDR - Индонезийска рупия Индонезийска рупия
Rp 173.52126805554
Киргизстански сом
 
KGS -> ILS - Израелски шекел Израелски шекел
₪ 0.041666713318188
Киргизстански сом
 
KGS -> INR - Индийска рупия Индийска рупия
₹ 0.9333122095243
Киргизстански сом
 
KGS -> IQD - Иракски динар Иракски динар
د.ع 14.704074469264
Киргизстански сом
 
KGS -> IRR - Ирански риал Ирански риал
﷼ 473.3263393372
Киргизстански сом
 
KGS -> ISK - Исландска крона Исландска крона
Íkr 1.5607733105525
Киргизстански сом
 
KGS -> JMD - Ямайски долар Ямайски долар
J$ 1.7406653104136
Киргизстански сом
 
KGS -> JOD - Йордански динар Йордански динар
JD 0.0079427014813911
Киргизстански сом
 
KGS -> JPY - Японска йена Японска йена
JP¥ 1.6489446865969
Киргизстански сом
 
KGS -> KES - Кенийски шилинг Кенийски шилинг
KSh 1.7094610405678
Киргизстански сом
 
Киргизстански сом (KGS)
с 1
Киргизстански сом
 
KGS -> KHR - Камбоджански риел Камбоджански риел
៛ 46.156903622808
Киргизстански сом
 
KGS -> KMF - Коморийски франк Коморийски франк
CF 5.1111407192769
Киргизстански сом
 
KGS -> KPW - Севернокорейски вон Севернокорейски вон
₩ 10.076728690798
Киргизстански сом
 
KGS -> KRW - Южнокорейски вон Южнокорейски вон
₩ 14.6927661404
Киргизстански сом
 
KGS -> KWD - Кувейтски динар Кувейтски динар
KD 0.0034580197884559
Киргизстански сом
 
KGS -> KYD - Каймански долар Каймански долар
CI$ 0.00935382417452
Киргизстански сом
 
KGS -> KZT - Казахстанско тенге Казахстанско тенге
₸ 5.1762475829847
Киргизстански сом
 
KGS -> LAK - Лаоски кип Лаоски кип
₭ 232.48692544452
Киргизстански сом
 
KGS -> LBP - Ливанска лира Ливанска лира
ل.ل.‎ 168.69787392221
Киргизстански сом
 
KGS -> LKR - Шриланкска рупия Шриланкска рупия
Rs 3.6823949473043
Киргизстански сом
 
KGS -> LRD - Либерийски долар Либерийски долар
L$ 2.106316205507
Киргизстански сом
 
KGS -> LSL - Лесотско лоти Лесотско лоти
M 0.21205691784219
Киргизстански сом
 
KGS -> LYD - Либийски динар Либийски динар
LD 0.054124796925926
Киргизстански сом
 
KGS -> MAD - Марокански дирхам Марокански дирхам
DH 0.11340238504972
Киргизстански сом
 
KGS -> MDL - Молдовска лея Молдовска лея
L 0.19866494541212
Киргизстански сом
 
KGS -> MGA - Малагасийски ариари Малагасийски ариари
Ar 51.313613548498
Киргизстански сом
 
KGS -> MKD - Македонски денар Македонски денар
ден 0.63926430923465
Киргизстански сом
 
KGS -> MMK - Мианмарски киат Мианмарски киат
K 23.570140189689
Киргизстански сом
 
KGS -> MNT - Монголски тугрик Монголски тугрик
₮ 38.627459981392
Киргизстански сом
 
KGS -> MOP - Макайска патака Макайска патака
MOP$ 0.090382210319242
Киргизстански сом
 
KGS -> MRU - Мавританска угия Мавританска угия
UM 0.4428162441345
Киргизстански сом
 
KGS -> MUR - Мавританска рупия Мавританска рупия
₨ 0.49554888500997
Киргизстански сом
 
KGS -> MVR - Малдивска руфия Малдивска руфия
Rf 0.17197616965628
Киргизстански сом
 
KGS -> MWK - Малавийска кауача Малавийска кауача
MK 18.894426113507
Киргизстански сом
 
KGS -> MXN - Мексиканско песо Мексиканско песо
Mex$ 0.19429052552379
Киргизстански сом
 
KGS -> MYR - Малайзийски рингит Малайзийски рингит
RM 0.052320614635665
Киргизстански сом
 
KGS -> MZN - Мозамбикски метикал Мозамбикски метикал
MT 0.71516782791635
Киргизстански сом
 
KGS -> NAD - Намибийски долар Намибийски долар
N$ 0.21250701172371
Киргизстански сом
 
KGS -> NGN - Нигерийска найра Нигерийска найра
₦ 8.8610273560791
Киргизстански сом
 
KGS -> NIO - Никарагуанска кордоба Никарагуанска кордоба
C$ 0.410837185816
Киргизстански сом
 
KGS -> NOK - Норвежка крона Норвежка крона
kr 0.12215122482637
Киргизстански сом
 
KGS -> NPR - Непалска рупия Непалска рупия
रु 1.496103105088
Киргизстански сом
 
KGS -> NZD - Новозеландски долар Новозеландски долар
NZ$ 0.018151771208995
Киргизстански сом
 
KGS -> OMR - Омански риал Омански риал
﷼ 0.0043104214647757
Киргизстански сом
 
KGS -> PAB - Панамска балбоа Панамска балбоа
B/. 0.011196365211998
Киргизстански сом
 
KGS -> PEN - Перуански сол Перуански сол
S/ 0.04211624738145
Киргизстански сом
 
KGS -> PGK - Папуа-новогвинейска кина Папуа-новогвинейска кина
K 0.042401306839748
Киргизстански сом
 
KGS -> PHP - Филипинско песо Филипинско песо
₱ 0.61959565446673
Киргизстански сом
 
KGS -> PKR - Пакистанска рупия Пакистанска рупия
₨ 3.1932593402878
Киргизстански сом
 
KGS -> PLN - Полска злота Полска злота
zł 0.044789379575815
Киргизстански сом
 
KGS -> PYG - Парагвайско гуарани Парагвайско гуарани
₲ 82.986339314805
Киргизстански сом
 
KGS -> QAR - Катарски риал Катарски риал
QR 0.040931448014717
Киргизстански сом
 
KGS -> RON - Румънска лея Румънска лея
lei 0.051486485427371
Киргизстански сом
 
KGS -> RSD - Сръбски динар Сръбски динар
дин 1.2164290984575
Киргизстански сом
 
KGS -> RUB - Руска рубла Руска рубла
₽ 1.0100520966873
Киргизстански сом
 
KGS -> RWF - Руандийски франк Руандийски франк
FRw 13.975750912224
Киргизстански сом
 
KGS -> SAR - Саудитски риал Саудитски риал
SR 0.041991967727597
Киргизстански сом
 
KGS -> SBD - Долар на Соломонови острови Долар на Соломонови острови
SI$ 0.09489132248107
Киргизстански сом
 
KGS -> SCR - Сейшелска рупия Сейшелска рупия
SRe 0.14730385927512
Киргизстански сом
 
KGS -> SDG - Суданска лира Суданска лира
SD 6.7290154924105
Киргизстански сом
 
KGS -> SEK - Шведска крона Шведска крона
kr 0.11726401141134
Киргизстански сом
 
KGS -> SGD - Сингапурски долар Сингапурски долар
S$ 0.015005032766163
Киргизстански сом
 
KGS -> SHP - Паунд на остров Света Елена Паунд на остров Света Елена
£ 0.0088783481330621
Киргизстански сом
 
KGS -> SLL - Сиералеонско леоне Сиералеонско леоне
Le 234.78218031298
Киргизстански сом
 
KGS -> SOS - Сомалийски шилинг Сомалийски шилинг
Sh.So. 6.4146775390837
Киргизстански сом
 
KGS -> SRD - Суринамски долар Суринамски долар
$ 0.42322260501351
Киргизстански сом
 
KGS -> STN - Добра на Сао Томе и Принсипи Добра на Сао Томе и Принсипи
Db 0.25417988304277
Киргизстански сом
 
KGS -> SYP - Сирийска лира Сирийска лира
£S 28.1312034861
Киргизстански сом
 
KGS -> SZL - Свазилендско лилангени Свазилендско лилангени
E 0.21202780729264
Киргизстански сом
 
KGS -> THB - Тайландски бат Тайландски бат
฿ 0.39347386264523
Киргизстански сом
 
KGS -> TJS - Таджикистански сомони Таджикистански сомони
ЅМ 0.12273567509044
Киргизстански сом
 
KGS -> TMT - Туркменистански манат Туркменистански манат
T 0.039299241894111
Киргизстански сом
 
KGS -> TND - Тунизийски динар Тунизийски динар
DT 0.035016632200522
Киргизстански сом
 
KGS -> TOP - Тонганска паанга Тонганска паанга
T$ 0.026471006452465
Киргизстански сом
 
KGS -> TRY - Турска лира Турска лира
₺ 0.32373842155883
Киргизстански сом
 
KGS -> TTD - Тринидадски долар Тринидадски долар
TT$ 0.076056796921447
Киргизстански сом
 
KGS -> TWD - Тайвански долар Тайвански долар
NT$ 0.35238880049981
Киргизстански сом
 
KGS -> TZS - Танзанийски шилинг Танзанийски шилинг
TSh 28.11642428402
Киргизстански сом
 
KGS -> UAH - Украинска гривна Украинска гривна
₴ 0.41182694450074
Киргизстански сом
 
KGS -> UGX - Угандийски шилинг Угандийски шилинг
USh 42.598698758435
Киргизстански сом
 
KGS -> USD - Щатски долар Щатски долар
$ 0.011196365211998
Киргизстански сом
 
KGS -> UYU - Уругвайско песо Уругвайско песо
$ 0.43802755873333
Киргизстански сом
 
KGS -> UZS - Узбекистански сум Узбекистански сум
soʻm 137.94481759442
Киргизстански сом
 
KGS -> VES - Венецуелски боливар Венецуелски боливар
Bs.S. 0.39722912353733
Киргизстански сом
 
KGS -> VND - Виетнамски донг Виетнамски донг
₫ 271.88805426206
Киргизстански сом
 
KGS -> VUV - Вануатуанско вату Вануатуанско вату
Vt 1.3292548706988
Киргизстански сом
 
KGS -> WST - Самоанска тала Самоанска тала
WS$ 0.031349822593593
Киргизстански сом
 
KGS -> XAF - CFA франк (Централна Африка)
FCFA 6.8023068990883
Киргизстански сом
 
KGS -> XCD - Източнокарибски долар
$ 0.030258736803684
Киргизстански сом
 
KGS -> XOF - CFA франк (Западна Африка)
CFA 6.8023068990883
Киргизстански сом
 
KGS -> YER - Йеменски риал Йеменски риал
﷼ 2.8027301216933
Киргизстански сом
 
KGS -> ZAR - Южноафрикански ранд Южноафрикански ранд
R 0.21189009200053
Киргизстански сом
 
KGS -> ZMW - Замбийска куача Замбийска куача
ZK 0.26909903968776