mixcurrency

SOS валутен калкулатор - Сомалийски шилинг конвертор на валути

 
Сомалийски шилинг Сомалийски шилинг (SOS)
Sh.So.
Сомалийски шилинг
 
SOS -> AED - Дирхам на ОАЕ (Арабски дирхам) Дирхам на ОАЕ (Арабски дирхам)
د.إ 0.006409914037614
Сомалийски шилинг
 
SOS -> AFN - Афганистански афган Афганистански афган
؋ 0.12133263516167
Сомалийски шилинг
 
SOS -> ALL - Албански лек Албански лек
L 0.164078718855
Сомалийски шилинг
 
SOS -> AMD - Арменски драм Арменски драм
֏ 0.70516210673299
Сомалийски шилинг
 
SOS -> ANG - Нидерландски гулден Нидерландски гулден
ƒ 0.0031534843129554
Сомалийски шилинг
 
SOS -> AOA - Анголска кванза Анголска кванза
Kz 1.4517729196666
Сомалийски шилинг
 
SOS -> ARS - Аржентинско песо Аржентинско песо
$ 0.63366932844613
Сомалийски шилинг
 
SOS -> AUD - Австралийски долар Австралийски долар
A$ 0.0026468560457302
Сомалийски шилинг
 
SOS -> AWG - Арубски флорин Арубски флорин
Afl. 0.0031461360562028
Сомалийски шилинг
 
SOS -> AZN - Азербайджански манат Азербайджански манат
₼ 0.0029672295675699
Сомалийски шилинг
 
SOS -> BAM - Босненска конвертируема марка Босненска конвертируема марка
KM 0.0031632063533621
Сомалийски шилинг
 
SOS -> BBD - Барбадоски долар Барбадоски долар
Bds$ 0.0034908583147881
Сомалийски шилинг
 
SOS -> BDT - Бангладешка така Бангладешка така
৳ 0.19248069118995
Сомалийски шилинг
 
SOS -> BGN - Български лев​ Български лев​
лв 0.0031641314308156
Сомалийски шилинг
 
SOS -> BHD - Бахрейнски динар​ Бахрейнски динар​
BD 0.00065791508487149
Сомалийски шилинг
 
SOS -> BIF - Бурундински франк Бурундински франк
FBu 4.9776846882227
Сомалийски шилинг
 
SOS -> BMD - Бермудски долар Бермудски долар
BD$ 0.0017454291573941
Сомалийски шилинг
 
SOS -> BND - Брунейски долар Брунейски долар
B$ 0.0023435004581752
Сомалийски шилинг
 
SOS -> BOB - Боливийско боливиано Боливийско боливиано
Bs. 0.01209126849064
Сомалийски шилинг
 
SOS -> BRL - Бразилски реал Бразилски реал
R$ 0.0086032203167954
Сомалийски шилинг
 
SOS -> BSD - Бахамски долар Бахамски долар
B$ 0.0017454291573941
Сомалийски шилинг
 
SOS -> BTN - Бутански нгултрум Бутански нгултрум
Nu. 0.14576969062268
Сомалийски шилинг
 
SOS -> BWP - Ботсванска пула Ботсванска пула
P 0.023837849631278
Сомалийски шилинг
 
SOS -> BYN - Беларуска рубла Беларуска рубла
Br 0.0057638608892962
Сомалийски шилинг
 
SOS -> BZD - Белизки долар Белизки долар
BZ$ 0.0035269188811799
Сомалийски шилинг
 
SOS -> CAD - Канадски долар Канадски долар
Can$ 0.0023686171837501
Сомалийски шилинг
 
SOS -> CDF - Конгоански франк Конгоански франк
FC 4.7724047650216
Сомалийски шилинг
 
SOS -> CHF - Швейцарски франк Швейцарски франк
SFr 0.0015269712440546
Сомалийски шилинг
 
SOS -> CLP - Чилийско песо Чилийско песо
CLP$ 1.5341449578915
Сомалийски шилинг
 
SOS -> CNY - Китайски юан Китайски юан
元 0.012384867129205
Сомалийски шилинг
 
SOS -> COP - Колумбийско песо Колумбийско песо
COL$ 7.0321420779334
Сомалийски шилинг
 
SOS -> CRC - Костарикански колон Костарикански колон
₡ 0.92349958546058
Сомалийски шилинг
 
SOS -> CUC - Кубинско конвертируемо песо Кубинско конвертируемо песо
CUC$ 0.0017454291573941
Сомалийски шилинг
 
SOS -> CUP - Кубинско песо Кубинско песо
CUP$ 0.044944800802897
Сомалийски шилинг
 
SOS -> CVE - Кабоверденско ескудо Кабоверденско ескудо
Esc 0.17833573329842
Сомалийски шилинг
 
SOS -> CZK - Чешка крона Чешка крона
Kč 0.039369376445434
Сомалийски шилинг
 
SOS -> DJF - Джибутски франк Джибутски франк
Fdj 0.31154688659074
Сомалийски шилинг
 
SOS -> DKK - Датска крона Датска крона
kr. 0.012053584675132
Сомалийски шилинг
 
SOS -> DOP - Доминиканско песо Доминиканско песо
RD$ 0.099514770694244
Сомалийски шилинг
 
SOS -> DZD - Алжирски динар Алжирски динар
DA 0.234665968495
Сомалийски шилинг
 
SOS -> EGP - Египетска лира Египетска лира
E£ 0.053758868961906
Сомалийски шилинг
 
SOS -> ERN - Еритрейска накфа Еритрейска накфа
Nfk 0.026181437360911
Сомалийски шилинг
 
SOS -> ETB - Етиопски бир Етиопски бир
Br 0.097519396081512
Сомалийски шилинг
 
SOS -> EUR - Евро Евро
€ 0.0016166129947201
Сомалийски шилинг
 
SOS -> FJD - Фиджийски долар Фиджийски долар
FJ$ 0.0038978923942924
Сомалийски шилинг
 
SOS -> FKP - Лира на Фолклендските острови Лира на Фолклендските острови
FK£ 0.0013840677226513
Сомалийски шилинг
 
SOS -> GBP - Британска лира Британска лира
£ 0.0013840677226513
Сомалийски шилинг
 
SOS -> GEL - Грузинско лари Грузинско лари
₾ 0.0046952044333901
Сомалийски шилинг
 
SOS -> GHS - Ганайско седи Ганайско седи
GH₵ 0.020980233014793
Сомалийски шилинг
 
SOS -> GIP - Гибралтарска лира Гибралтарска лира
£ 0.0013840677226513
Сомалийски шилинг
 
SOS -> GMD - Гамбийски даласи Гамбийски даласи
D 0.11751101802156
Сомалийски шилинг
 
SOS -> GNF - Гвинейски франк Гвинейски франк
GFr 15.036139110704
Сомалийски шилинг
 
SOS -> GTQ - Гватемалски кетцал Гватемалски кетцал
Q 0.013700519265174
Сомалийски шилинг
 
SOS -> GYD - Гаянски долар Гаянски долар
GY$ 0.36606885718026
Сомалийски шилинг
 
SOS -> HKD - Хонгконгски долар Хонгконгски долар
HK$ 0.013639272156041
Сомалийски шилинг
 
SOS -> HNL - Хондураска лемпира Хондураска лемпира
L 0.043176331980626
Сомалийски шилинг
 
SOS -> HRK - Хърватска куна Хърватска куна
kn 0.012179779203212
Сомалийски шилинг
 
SOS -> HTG - Хаитянски гурд Хаитянски гурд
G 0.23144041541214
Сомалийски шилинг
 
SOS -> HUF - Унгарски форинт Унгарски форинт
Ft 0.6132320984422
Сомалийски шилинг
 
SOS -> IDR - Индонезийска рупия Индонезийска рупия
Rp 27.050661081293
Сомалийски шилинг
 
SOS -> ILS - Израелски шекел Израелски шекел
₪ 0.0064955273377842
Сомалийски шилинг
 
SOS -> INR - Индийска рупия Индийска рупия
₹ 0.14549635641663
Сомалийски шилинг
 
SOS -> IQD - Иракски динар Иракски динар
د.ع 2.2922546581141
Сомалийски шилинг
 
SOS -> IRR - Ирански риал Ирански риал
﷼ 73.788017628834
Сомалийски шилинг
 
SOS -> ISK - Исландска крона Исландска крона
Íkr 0.24331282454073
Сомалийски шилинг
 
SOS -> JMD - Ямайски долар Ямайски долар
J$ 0.27135663481258
Сомалийски шилинг
 
SOS -> JOD - Йордански динар Йордански динар
JD 0.0012382074442554
Сомалийски шилинг
 
SOS -> JPY - Японска йена Японска йена
JP¥ 0.25705807915521
Сомалийски шилинг
 
SOS -> KES - Кенийски шилинг Кенийски шилинг
KSh 0.26649212375093
Сомалийски шилинг
 
SOS -> KGS - Киргизстански сом Киргизстански сом
с 0.1558924815639
Сомалийски шилинг
 
SOS -> KHR - Камбоджански риел Камбоджански риел
៛ 7.1955142470655
Сомалийски шилинг
 
SOS -> KMF - Коморийски франк Коморийски франк
CF 0.79678841035039
Сомалийски шилинг
 
SOS -> KPW - Севернокорейски вон Севернокорейски вон
₩ 1.5708862416547
Сомалийски шилинг
 
SOS -> KRW - Южнокорейски вон Южнокорейски вон
₩ 2.2904917746651
Сомалийски шилинг
 
SOS -> KWD - Кувейтски динар Кувейтски динар
KD 0.00053907928611947
Сомалийски шилинг
 
SOS -> KYD - Каймански долар Каймански долар
CI$ 0.0014581908626784
Сомалийски шилинг
 
SOS -> KZT - Казахстанско тенге Казахстанско тенге
₸ 0.80693808090064
Сомалийски шилинг
 
SOS -> LAK - Лаоски кип Лаоски кип
₭ 36.242963738709
Сомалийски шилинг
 
SOS -> LBP - Ливанска лира Ливанска лира
ل.ل.‎ 26.298730200288
Сомалийски шилинг
 
SOS -> LKR - Шриланкска рупия Шриланкска рупия
Rs 0.57405768643365
Сомалийски шилинг
 
SOS -> LRD - Либерийски долар Либерийски долар
L$ 0.32835886023476
Сомалийски шилинг
 
SOS -> LSL - Лесотско лоти Лесотско лоти
M 0.033058079155212
Сомалийски шилинг
 
SOS -> LYD - Либийски динар Либийски динар
LD 0.008437648906925
Сомалийски шилинг
 
SOS -> MAD - Марокански дирхам Марокански дирхам
DH 0.017678579220666
Сомалийски шилинг
 
SOS -> MDL - Молдовска лея Молдовска лея
L 0.030970371340053
Сомалийски шилинг
 
SOS -> MGA - Малагасийски ариари Малагасийски ариари
Ar 7.9994065540865
Сомалийски шилинг
 
SOS -> MKD - Македонски денар Македонски денар
ден 0.099656499541825
Сомалийски шилинг
 
SOS -> MMK - Мианмарски киат Мианмарски киат
K 3.6744076449797
Сомалийски шилинг
 
SOS -> MNT - Монголски тугрик Монголски тугрик
₮ 6.0217305930096
Сомалийски шилинг
 
SOS -> MOP - Макайска патака Макайска патака
MOP$ 0.014089907055897
Сомалийски шилинг
 
SOS -> MRU - Мавританска угия Мавританска угия
UM 0.069031723174936
Сомалийски шилинг
 
SOS -> MUR - Мавританска рупия Мавританска рупия
₨ 0.07725234542043
Сомалийски шилинг
 
SOS -> MVR - Малдивска руфия Малдивска руфия
Rf 0.026809791857573
Сомалийски шилинг
 
SOS -> MWK - Малавийска кауача Малавийска кауача
MK 2.9454989745604
Сомалийски шилинг
 
SOS -> MXN - Мексиканско песо Мексиканско песо
Mex$ 0.030288432168259
Сомалийски шилинг
 
SOS -> MYR - Малайзийски рингит Малайзийски рингит
RM 0.0081563904525025
Сомалийски шилинг
 
SOS -> MZN - Мозамбикски метикал Мозамбикски метикал
MT 0.11148928742855
Сомалийски шилинг
 
SOS -> NAD - Намибийски долар Намибийски долар
N$ 0.03312824540734
Сомалийски шилинг
 
SOS -> NGN - Нигерийска найра Нигерийска найра
₦ 1.3813675437448
Сомалийски шилинг
 
SOS -> NIO - Никарагуанска кордоба Никарагуанска кордоба
C$ 0.064046428415587
Сомалийски шилинг
 
SOS -> NOK - Норвежка крона Норвежка крона
kr 0.019042457564254
Сомалийски шилинг
 
SOS -> NPR - Непалска рупия Непалска рупия
रु 0.23323122572763
Сомалийски шилинг
 
SOS -> NZD - Новозеландски долар Новозеландски долар
NZ$ 0.0028297246585504
Сомалийски шилинг
 
SOS -> OMR - Омански риал Омански риал
﷼ 0.0006719622987302
Сомалийски шилинг
 
SOS -> PAB - Панамска балбоа Панамска балбоа
B/. 0.0017454291573941
Сомалийски шилинг
 
SOS -> PEN - Перуански сол Перуански сол
S/ 0.0065656063184536
Сомалийски шилинг
 
SOS -> PGK - Папуа-новогвинейска кина Папуа-новогвинейска кина
K 0.0066100449448008
Сомалийски шилинг
 
SOS -> PHP - Филипинско песо Филипинско песо
₱ 0.096590304141031
Сомалийски шилинг
 
SOS -> PKR - Пакистанска рупия Пакистанска рупия
₨ 0.49780512283458
Сомалийски шилинг
 
SOS -> PLN - Полска злота Полска злота
zł 0.0069823275297814
Сомалийски шилинг
 
SOS -> PYG - Парагвайско гуарани Парагвайско гуарани
₲ 12.936946371689
Сомалийски шилинг
 
SOS -> QAR - Катарски риал Катарски риал
QR 0.0063809050050181
Сомалийски шилинг
 
SOS -> RON - Румънска лея Румънска лея
lei 0.0080263559802767
Сомалийски шилинг
 
SOS -> RSD - Сръбски динар Сръбски динар
дин 0.18963215080508
Сомалийски шилинг
 
SOS -> RUB - Руска рубла Руска рубла
₽ 0.15745952786141
Сомалийски шилинг
 
SOS -> RWF - Руандийски франк Руандийски франк
FRw 2.1787144914256
Сомалийски шилинг
 
SOS -> SAR - Саудитски риал Саудитски риал
SR 0.0065462320548065
Сомалийски шилинг
 
SOS -> SBD - Долар на Соломонови острови Долар на Соломонови острови
SI$ 0.014792843740455
Сомалийски шилинг
 
SOS -> SCR - Сейшелска рупия Сейшелска рупия
SRe 0.022963564166339
Сомалийски шилинг
 
SOS -> SDG - Суданска лира Суданска лира
SD 1.0490029235938
Сомалийски шилинг
 
SOS -> SEK - Шведска крона Шведска крона
kr 0.018280577737051
Сомалийски шилинг
 
SOS -> SGD - Сингапурски долар Сингапурски долар
S$ 0.0023391717938648
Сомалийски шилинг
 
SOS -> SHP - Паунд на остров Света Елена Паунд на остров Света Елена
£ 0.0013840677226513
Сомалийски шилинг
 
SOS -> SLL - Сиералеонско леоне Сиералеонско леоне
Le 36.600776715975
Сомалийски шилинг
 
Сомалийски шилинг (SOS)
Sh.So. 1
Сомалийски шилинг
 
SOS -> SRD - Суринамски долар Суринамски долар
$ 0.065977222149496
Сомалийски шилинг
 
SOS -> STN - Добра на Сао Томе и Принсипи Добра на Сао Томе и Принсипи
Db 0.03962473273116
Сомалийски шилинг
 
SOS -> SYP - Сирийска лира Сирийска лира
£S 4.3854431208273
Сомалийски шилинг
 
SOS -> SZL - Свазилендско лилангени Свазилендско лилангени
E 0.033053541039403
Сомалийски шилинг
 
SOS -> THB - Тайландски бат Тайландски бат
฿ 0.0613396168783
Сомалийски шилинг
 
SOS -> TJS - Таджикистански сомони Таджикистански сомони
ЅМ 0.01913356896627
Сомалийски шилинг
 
SOS -> TMT - Туркменистански манат Туркменистански манат
T 0.0061264563424532
Сомалийски шилинг
 
SOS -> TND - Тунизийски динар Тунизийски динар
DT 0.00545882968975
Сомалийски шилинг
 
SOS -> TOP - Тонганска паанга Тонганска паанга
T$ 0.0041266308853689
Сомалийски шилинг
 
SOS -> TRY - Турска лира Турска лира
₺ 0.050468385914387
Сомалийски шилинг
 
SOS -> TTD - Тринидадски долар Тринидадски долар
TT$ 0.011856682811886
Сомалийски шилинг
 
SOS -> TWD - Тайвански долар Тайвански долар
NT$ 0.054934764585242
Сомалийски шилинг
 
SOS -> TZS - Танзанийски шилинг Танзанийски шилинг
TSh 4.3831391543396
Сомалийски шилинг
 
SOS -> UAH - Украинска гривна Украинска гривна
₴ 0.0642007243531
Сомалийски шилинг
 
SOS -> UGX - Угандийски шилинг Угандийски шилинг
USh 6.6408168608457
Сомалийски шилинг
 
SOS -> USD - Щатски долар Щатски долар
$ 0.0017454291573941
Сомалийски шилинг
 
SOS -> UYU - Уругвайско песо Уругвайско песо
$ 0.068285203124318
Сомалийски шилинг
 
SOS -> UZS - Узбекистански сум Узбекистански сум
soʻm 21.504559933674
Сомалийски шилинг
 
SOS -> VES - Венецуелски боливар Венецуелски боливар
Bs.S. 0.06192503381769
Сомалийски шилинг
 
SOS -> VND - Виетнамски донг Виетнамски донг
₫ 42.385303486495
Сомалийски шилинг
 
SOS -> VUV - Вануатуанско вату Вануатуанско вату
Vt 0.20722084042414
Сомалийски шилинг
 
SOS -> WST - Самоанска тала Самоанска тала
WS$ 0.0048872016407034
Сомалийски шилинг
 
SOS -> XAF - CFA франк (Централна Африка)
FCFA 1.0604285028581
Сомалийски шилинг
 
SOS -> XCD - Източнокарибски долар
$ 0.0047171095693154
Сомалийски шилинг
 
SOS -> XOF - CFA франк (Западна Африка)
CFA 1.0604285028581
Сомалийски шилинг
 
SOS -> YER - Йеменски риал Йеменски риал
﷼ 0.43692455382467
Сомалийски шилинг
 
SOS -> ZAR - Южноафрикански ранд Южноафрикански ранд
R 0.033032072260767
Сомалийски шилинг
 
SOS -> ZMW - Замбийска куача Замбийска куача
ZK 0.041950517083388